Bir Zamanlar Çukurova'ya damga vuran taciz sahnesi

ATV ekranlarının yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova ilk bölümden konuşulmaya başlandı. Dizideki sahnelerin konuşulduğu gibi dizinin konusu da epey ilgi çekti. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin konusu ne? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimlerdir? Bir Zamanlar Çukurova özetini içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

TACİZ SAHNESİ ÇOK KONUŞULDU: Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki taciz sahnesi sosyal medyada olay yarattı. Dizide ana karakter olan Züleyha üvey ağabeyi tarafından kumar borcunu ödemek için satılıyor. Züleyha tam tecavüze uğrayacakken nişanlısı tarafından kurtarılıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KONUSU NE? Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekrandaydı. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI KİMLER? Yapımcılığını TİMS&B Productions'ın üstlendiği "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin oyuncu kadorusu; Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur'dan oluşuyor.

  • Medya 14 Eylül 2018 14:57
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Bir Zamanlar Çukurova'ya damga vuran taciz sahnesi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro