Bir anda iç çamaşırıyla kaldı!

Rus model Yulia Rybakova, Cannes Film Festivali’nde yaşadığı bir olayla sosyal medyanın gündeminde. Rybakova, geçtiğimiz günlerde bir film gösterimine katıldığı sırada kırmızı halıda büyük bir şok yaşadı.

Uzun kırmızı bir elbise tercih eden Rybakova, kameralara poz verdiği sırada davetlilerden birinin elbisesine basmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Genç model ilerlemek için harekete geçtiğinde elbisenin etek kısmı bir anda üzerinden düştü. Elbisenin üst kısmı ve iç çamaşırıyla kırmızı halının ortasında kalan Rybakova’nın yardımına elbiseye basan adam yetişti.

Eteği yeniden elbiseye tutturan adam, o anların saniye saniye kaydedilmesine ise engel olamadı. Sosyal medyanın gündemine oturan bu olay farklı tartışmaları beraberinde getirdi. Bir grup, genç modelin başına gelenleri talihsizlik olarak nitelendirirken, diğer grup ise bu olayın kurgu olduğunu ve Rybakova’nın şöhret peşinde olduğunu ifade etti.

  • Magazin 22 Mayıs 2018 16:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Bir anda iç çamaşırıyla kaldı! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • oooff 22 Mayıs 2018 16:50 iyi ki giymiş :))))))))))))

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro