eposta yazdır zoom+ zoom-

Binali Yıldırım'dan FETÖ açıklaması

Binali Yıldırım'dan FETÖ açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, 'FETÖ'nün siyasi ayağına dokunulmuyor' şeklindeki eleştirilere yanıt verdi. Yıldırım bu iddianın gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-05-2017 21:27 - Güncelleme: 23-05-2017 21:27

TOBB Genel Kurulu'nda konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ'nün siyasi ayağına dokunulmadığı yönündeki eleştirilere yanıt verdi. Yıldırım, "Bu suçlamayı asla kabul etmiyoruz, bu işin arkasında kim varsa mutlaka bulunup ortaya çıkarılacak ve yüce adalete teslim edilecek" dedi.

Başbakan Yıldırım FETÖ konusunda kendilerine yöneltilen eleştirilere cevap verdi. Yıldırım konuyla ilgili şöyle konuştu:

"FETÖ meselesiyle ilgili bir takım kafa karışıklığı oluşturulmaya çalışılıyor. Şunu herkes bilmelidir, FETÖ bir terör örgütüdür ve Türkiye Cumhuriyeti'nin demokrasisine, istiklaline, istikbaline, bu milletin geleceğine kast etmiştir, bu kadar açık ve nettir. Onun için bu mücadelede kararlılığımız, sonuna kadar devam edecektir.

''ASLA KABUL ETMİYORUZ''

Binali Yıldırım ayrıca herkesin adalete teslim edileceğine vurgu yaparak şöyle konuştu:  ''Efendim 'siyasetçilere dokunulmuyor, filancaya dokunuluyor, filanca aklanıyor gibi bir suçlamayı' asla kabul etmiyoruz. Bu işin arkasında kim varsa mutlaka bulunup ortaya çıkarılacak ve yüce adalete teslim edilecek."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Binali Yıldırım'dan FETÖ açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 23 Mayıs 2017 23:09 AKP’nin ve o kafadakilerin meşru kabul ettiği tek hukuk İslam hukuku. Dolayısıyla Hukukcu değiller. zaten Anayasa Mahkemesinin kararı var. 2008’de Anayasa Mahkemesi “AKP’nin laiklik karşıtı eylemlerin odağı” olduğuna karar verdi.

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro