eposta yazdır zoom+ zoom-

Bilal Erdoğan'dan Dündar hakkında suç duyurusu

Bilal Erdoğan'dan Dündar hakkında suç duyurusu

Başbakan Erdoğan ve Bilal Erdoğan, Sözcü gazetesi yazarı Uğur Dündar hakkında suç duyurusunda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-06-2014 10:13 - Güncelleme: 28-10-2015 05:10

Sözcü gazetesi yazarı Uğur Dündar'a Başbakan Erdoğan ve oğlu tarafından dava açıldı. Haberi bugün köşesinden duyuran Dündar, "Çağ­rı gel­di, de­ğer­li avu­ka­tım İs­ma­il Yıl­ma­z’­la bir­lik­te ifa­de ver­mek için sav­cı­lı­ğa gittik. Baş­ba­kan Er­do­ğan ve oğ­lu Bi­lal, hak­kım­da şi­ka­yetçi ol­muş­lar" dedi.

NEDEN DAVA AÇTILAR? 

Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'ın Uğur Dündar'a "CHP Li­de­ri Ke­mal Kı­lıç­da­roğ­lu­’nun Mec­li­s’­te yap­tı­ğı bir ko­nuş­ma­yı alın­tı­la­yıp ken­di­le­ri­ne ha­ka­ret edildiği" iddiasıyla dava açtığı öğrenildi. Kılıçdaroğlu o konuşmasında Suu­di Ara­bis­ta­n’­dan TÜR­GE­V’­e ge­len 99 mil­yon, 999 bin 990 do­lar­lık pa­ra iddiasını anlatmıştı.

KAMUOYUNA AÇIKLAMA YAPSINLAR 

Dündar yazdıklarını ve Burak Erdoğan ile ilgili de ortaya çıkan ses kayıtlarını hatırlatarak, "Burak Erdoğan‘ın özel yaşamı, İsviçreli kadın arkadaşı falan beni zerrece ilgilendirmiyor. Ama kardeşiyle birlikte yaptıkları gizemli İsviçre seyahatleri fena halde ilgimi çekiyor. O nedenle savcılığa suç duyurusu yapmalarını değil, kamuoyuna net bir açıklamada bulunmalarını bekliyorum!" ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bilal Erdoğan'dan Dündar hakkında suç duyurusu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR105 YORUM
  • MHPLİ 08 Haziran 2014 07:58 YOU TUBEYİ NE İÇİN YASAKLADILAR.MİLLET SES KAYITLARINI DİNLEMESİN DİYE....

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Bilal Erdoğan
BİLAL ERDOĞAN KİMDİR?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın küçük oğlu Necmettin Bilal Erdoğan, 23 Nisan 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu olan Bilal Erdoğan, üniversitesi Amerika'da okudu.  2003’

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro