Beyaz TV sunucusuna canlı yayında dayak!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu 'Uyan Türkiye' programına bu hafta Yeşilçam'ın oyuncusu İhsan Gedik konuk oldu.

Sarıkaya'nın 'İyi dayak yiyor muydun?' sorusuna Gedik, 'Güzel dayak atarım güzel de yumruk atarım; sana da bir tane atabilirim' yanıtını verdi.

'Atamazsın' diyen Sarıkaya'ya Gedik, 'Gel karşıma göstereyim' karşılığını verdi. Bunun üzerine ünlü sunucu, 76 yaşındaki usta oyuncuya canlı yayında kendini dövdürdü.

İhsan Gedik Kimdir? Yeşilçam sinema tarihinin kötü karakter rollerini uzun yıllar başarı ile üstlenen usta oyuncu İhsan Gedik 1942 yılında Samsun İli’nin Bafra İlçesinde dünyaya gelmiştir. Genellikle yardımcı roller ile sinema dünyasına yer alan İhsan Gedik Cüneyt Arkın ve Yılmaz Güney gibi efsane isimlerde aynı filmlerde rol almıştır.

Yeşilçam’da 48 yılda toplam 600 civarında sinema filminde oynayan İhsan Gedik, günümüzde geçimini sağlayabilmek için Dünden Bugüne İhsan Gedik isimli kitabını sokakta satarak para kazanmaya çalışmaktadır. Kızının üniversitede okuduğunu belirten usta oyuncu, ayrıca şehir şehir gezmekte ve okul tiyatrolarında sahne almaktadır. Kızının ismi Fatma Türkan Gedik’tir.

  • Medya 03 Eylül 2018 11:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Beyaz TV sunucusuna canlı yayında dayak! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 03 Eylül 2018 12:00 beyaz, a haber, tvnet, 24, star, atv, kanal 7, vs... şu iktidarın ne çok TV kanalı var.

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro