eposta yazdır zoom+ zoom-

Beşir Atalay'ın Diyarbakır neşesi

Beşir Atalay'ın Diyarbakır neşesi

evlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, çözüm süreci ile birlikte oluşan olumlu havayı kast ederek, "Diyarbakır'a böyle gelmek çok güzelmiş"dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-04-2013 13:45 - Güncelleme: 21-10-2015 07:02

Diyarbakır'a, "Çözüm sürecinde Türkiye ve Diyarbakır'ın Kalkınması" konulu toplantıya katılmak için gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı , çözüm süreci ile birlikte oluşan olumlu havayı kast ederek, "Diyarbakır'a böyle gelmek çok güzelmiş" dedi.

Diyarbakır'da Milliyet Gazetesinin düzenlediği, "Çözüm sürecinde Türkiye ve Diyarbakır'ın Kalkınması" konulu toplantı ve Kutlu Doğum Programına katılmak için gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile birlikte gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti. Valilikte, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayacağını çünkü, gün içerisinde katılacağı programlarda konuşmalar yapacağını ve o zaman soruları yanıtlayacağını söyleyen Başbakan Yardımcısı Atalay, "Diyarbakır Valimiz ve Emniyet müdürümüz ile kendi içimizde toplantı yapacağız. Üniversite meydana gelen olayları değerlendireceğiz" dedi.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, çözüm süreci ile birlikte bölgede oluşan olumlu havaya atıfta bulunarak, "Diyarbakır'a böyle gelmek çok güzelmiş" diye konuştu. Valilikteki görüşme daha sonra basına kapalı devam etti.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Beşir Atalay
BEŞİR ATALAY KİMDİR?

Başbakan Yardımcısı Beşir Aatalay 1947 yılında Keskin’de doğdu. 1959 yılında Keskin Atatürk ilkokulunu, 1962 yılında Kırıkkale ortaokulunu ve 1965 yılında Kırıkkale Lisesini bitirdi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1970 y

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro