eposta yazdır zoom+ zoom-

Beşir Atalay'dan 1 Kasım için iddialı çıkış!

Beşir Atalay'dan 1 Kasım için iddialı çıkış!

Eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, 1 Kasım seçimleri için "kimseye bir tane oyumuzu heba ettirmeyeceğiz ve Allah'ın izniyle bu seçimlerin sonucu farklı olacak" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-10-2015 22:01 - Güncelleme: 26-10-2015 09:22

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Van milletvekili adayı , Van Tillolular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından onuruna verilen verilen yemeğe katıldı. Atalay, "Sandık hakimiyetini iyi sağlayacağız, kimseye bir tane oyumuzu heba ettirmeyeceğiz ve Allah'ın izniyle bu seçimlerin sonucu farklı olacak" dedi.

Dernek binasında verilen yemekte konuşan Atalay, seçime kısa bir sürenin kaldığını anımsatarak, büyük bir disiplinle güçlü bir kampanya yürütmeye çalıştıklarını söyledi.

Seçimin Türkiye, bölge ve Van için önemini bildiklerini, bu nedenle ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirten Atalay, "7 Haziran seçimlerinin Van sonucu bizi üzdü. Bu hiç beklenmiyordu. Özellikle AK Parti olarak Van ilimizin imarı, acılı dönemde yaraları sarma ve diğer yatırımlarla ilgili büyük çaba gösterildi. Bölgede doğrusu bugüne kadar büyük bir destek gördük. Van'dan hep iyi sonuçlar alıyorduk" diye konuştu. 

Seçimlerin ardından AK Parti olarak kendilerini iyi analiz ettiklerini ve bunu aday listeleri ile seçim beyannamesine yansıtmaya çalıştıklarını kaydeden Atalay, şöyle devam etti:

"Türkiye bu seçimlerde bir karar verecek. Huzurlu, istikrarlı bir siyasetle, tek başına hükümetle ekonomik kalkınma, ülkenin imarı yönünde gelişmesini devam ettirecek ya da tekrar tartışmalı bir dönem yaşanacak. Şu anda yapılan kamuoyu yoklamaları AK Parti'nin tek başına iktidar olabileceğini gösteriyor ama kritik sınırlarda bırakmamak gerekiyor. Bu konuda inşallah önümüzde zaman var."

Bölgede terör irtibatlı, insanları korkutan bir yapının olduğuna dikkati çeken Atalay, "Van insanı bir tercih yapacak. Bu önemli bir kavşak noktasıdır. Seçimin huzurunu kimseye bozdurmayacağız. Devletin etkili tedbirleri var. Devlet bugünkü güvenlik tedbirlerini almaya devam edecek. Bunu yapmamız lazım. Bu operasyonlar aslında bölgedeki vatandaşlarımızın, güvenliğini, huzurunu sağlamak için. Sandık hakimiyetini iyi sağlayacağız, kimseye bir tane oyumuzu heba ettirmeyeceğiz ve Allah'ın izniyle bu seçimlerin sonucu farklı olacak" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Beşir Atalay'dan 1 Kasım için iddialı çıkış! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • soykan 10 Ekim 2015 11:53 hdp ninkinimi yoksa akp nin kinimi heba ettirmeyeçeksiniz sanki başka parti yok unuttunuz galiba beşir bey şu an DEVLET i akp temsil ediyor dolayısıyla güvenliği sağlamak akp nin işi seciminde seçmeninde güvenlüğü akp den üzerindedir olaçak olaylardan akp sorumludur yine cıkıp kandırıldık kelimesinin arkasına sığınmassınız umarım!

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Beşir Atalay
BEŞİR ATALAY KİMDİR?

Başbakan Yardımcısı Beşir Aatalay 1947 yılında Keskin’de doğdu. 1959 yılında Keskin Atatürk ilkokulunu, 1962 yılında Kırıkkale ortaokulunu ve 1965 yılında Kırıkkale Lisesini bitirdi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1970 y

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro