YAZARLAR

İsmail GÜZEL

İsmail GÜZEL

iguzel@nestech.net @ rss Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2016 16:23 - Güncelleme: 22 Temmuz 2016 16:23

Beş Bin Yıllık Tarihimizin En Sinsi Hainleri

Amaç bizden alıp efendilerine vermek.

90'lı yılların sonunda Jerusalem Post'ta yayınlanan "Orta İsrail; Kürt Herlz" başlıklı makalede; Biz siyonistler 20.yüzyıla Türk milletinin nefret ettiği kimseler olarak girdik" der.

Nefret konusunda haksız da sayılmazdık.

Osmanlı'nın yıkılmasında siyonist yapının rolü büyüktü.

Siyonist yapı, Fırat'dan Nil'e uzanan "Arz-ı Mevud" vaad edilen kutsal topraklara sahip olma fikri ile kritik noktalara sahip kurumlarımızın ve siyasi partilerimizin en üst mevkilerine kadar sızdırdıkları köstebekler vasıtası ile amaçları doğrultusunda Türkiye'nin parçalanmasını arzu ederler. Siyonizme hizmette sınır tanımayan paralel devlet yapılanması FETÖ son 40 sene boyunca devlet içine sızmış yapıları ile gelmiş geçmiş en büyük ihanet suç karteli.

Rahmetli istihbaratçı Profesör Mahir Kaynak'ın dediği gibi "her grup kötüyü kendi içinde aramalıdır, vatanımızın geleceği bunun gereğini yapıp yapamayacağımıza bağlıdır"

Küresel güç odaklarının suikast silahı gibi kullandığı FETÖ, hain ve alçak bir yapıya sahip. Binbir surata sahip olan örgüt, makyavelist bir yapı ile dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı, en tehlikeli ve en ölümcül terör örgütüdür.

Devlete ve millete karşı darbe kalkışmasında bulunan paralel devlet, bu yüce milletten yediği tokat ile bertaraf oldu.

Hesaplarını alt üst eden millet ve güvenlik güçlerimiz, dirayetli bir şekilde halen ayakta, uyanık, diri ve savunma halinde.

Alman Prof.Dr. Fritz Neumark'ın "sizi geçmişte silahla yenemeyenler kendilerine benzeterek hakimiyet sağlamaya çalışıyorlar.Bunun için batı ve diğer (Siyonist) yapılar her yerde yetiştirdiği adamları vasıtasıyla İslamiyete sapık inançları musallat etti" der.

Şu an yaşadıklarımız maalesef Alman bilim insanı Neumark'ın sözünü teyyit etmekte.

Sonun başlangıcını çoktan tetikleyen FETÖ, 15 Temmuz darbe girişimi ile geri dönüşü olmayan yola girerek yok olmaya mahkum etti kendini.

İradeli Türk milleti ve Türk devleti, FETÖ'nün darbe kalkışmasını bastırmış tüm küresel güçlere ve kontrolündeki tüm terör örgütlerine mesaj vermiştir.

Bu millet devletine ve vatanına sahip çıkarak olaylara karşı çok hızlı bir refleks ile uyanan bir dev haline geldi. Aslımıza geri döndük. Özellikle batı için korkulan rüya gerçekleşmiş oldu.

Türk milleti dünyada hiç bir devletin yada milletlerin kalkışmaya cesaret edemeyeceği olaylara imza attı.Bir günden daha kısa bir sürede milletimiz darbe girişimini bastırarak dünya devletlerine ve milletlerine kim olduğumuzu hatırlattı.

Sapkın inanç

Yabancı güç merkezlerinin hedeflerinden biridir İslam'a fitneyi sokmak. Bu konuda başarısız sayılmazlar.Dinler arası diyalog konusu FETÖ'nün en fazla önem verdiği alan. Dinler arası diyalog adı altında İslamı İslam olmaktan çıkarmak, adı İslam olan fakat İslam ile alakalı olmayan, reformist bir anlayış ile İslamı felsefi bir sistem haline getirmek.

FETÖ, ülkeyi ve diğer sızdıkları ülkeleri ele geçirmek için her türlü yapılar ile ortaklık kurdular.

Amaçları ülkeleri ele geçirip efendilerine hizmet etmek ve biat etmeyen şahıs yada kurumları itibarsızlaştırarak yok etmek. Bunlar en iyi yaptıkları bir kaç şeyden bazıları.

Operasyonel amaçlı satın aldıkları radyo, tv, sinema, gazete ve kitaplar üzerindeki etkilerini artırarak gerekli mercileri yahut şahısları itibarsız hale getirip insanlar üzerinde algı oluşturmayı çok severler. Bu konu FETÖ'nün uzmanlık alanıdır. Okulları, dersaneleri ve diğer eğitim yerlerini gizli operasyonel karargah gibi kullanır, bu tür yerlerde beyin yıkayarak kendilerine biat edecek gerekirse sorgusuz sualsiz başkasının canına kastedebilecek robot askerler yetiştirirler. Bunun canlı kanıtını tüm dünya 15 Temmuz 2016 yılında canlı yayınlarda gözlemleyerek şahit oldu.

İnsanların his ve inançlarını kullanmayı severler.

Kendileri gibi olmayanları ayak oyunları ve tehditler ile bulundukları kurumdan kovdurtarak; HSYK, Ordu, Polis Teşkilatı, hastaneler ve hemen hemen en önemli noktalara mafya vari çöreklenirler. Amaca hizmet edecek her türlü aksiyonu yapabilecek kabiliyetteler.

Sonuç

Bizden olmayan, gözünü kan bürümüş asker üniformalı katiller, bu halkın bu milletin paraları ile bu milletin kazançları ile yapılan, satın alınan silah, bomba, helikopter ve savaş uçakları ile TBMM'yi, Emniyeti, MİT'i, halkı bombaladı ve tarayarak katletti.

Demokratik yollar ile seçilmiş Cumhurbaşkanı katledilmek istendi.F-16 savaş uçakları ve helikopterler İstanbul ve Ankara'da ölümler yağdırdı.

Darbe olsun diye her daim gaz veren bazı medya, yazarlar, sanatçılar, akademisyenler ve özellikle tavanı ihanet tabanı ibadet dediklerimiz için, terörü destekleyen teröre yol gösterenler için milletimiz ve devletimiz bunca kanın katliamın hesabını sormaz mi?

Tüm katledilen şehitlerimize Allah’tan rahmet diler geride kalan 80 milyon insanımıza başsağlığı dilerim.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Beş Bin Yıllık Tarihimizin En Sinsi Hainleri yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 31 Temmuz 2016 13:31 tespit doğru..güzel makale ama sonunu bağlamamış arkadaş ..ftö örgütlenmesi haince ve affedilemez.pekiii ftö ye destek veren yol açan akp çok mu masum en az onlar kadar suçlu değilmi?

    CEVAP YAZ 0 1
REKLAM
İsmail GÜZELDİĞER YAZILARIİsmail GÜZEL
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro