Berkay sahneye çıkabilecek mi? Doktorundan Söylemezsem Olmaz'a flaş açıklamalar

Arda Turan'la bir mekanda yaşadığı kavga sonucu burnu kırılan Berkay'ın sahnelere ne zaman döneceği merak edilirken, ünlü popçunun doktoru Erdem Güven'den dikkat çeken açıklamalar geldi. Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Güven, Berkay'ın ortalama 1 ay sonra sahne alabileceğini belirtti.  Ameliyatın başarılı geçtiğini vurgulayan Güven, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Yapmak istediklerimizi yaptık. Burunda kırılmış olan parçaları yerine oturttuk ve ileride bir problem çıkmaması adına gerekli tüm girişimleri yaptık. 

BURNUNDA NE KADAR KIRIK VAR? Doktor Erdem Güven, Berkay'ın burnunda 17 kırık olduğu yönündeki haberlere de açıklık getirdi. 

'Bizim için önemli olan küçük kemik parçalarının oluşmuş olmasıdır.' diyen Güven, Burnun içini açıp kırıkları sayma imkanımız olmadığı için bir sayı söylemeyi doğru bulmuyoruz ve bu nedenle çok parçalı kırık diyoruz.' ifadelerini kullandı.

BERKAY SAHNEYE ÇIKABİLECEK Mİ? Erdem Güven Berkay'ın ne zaman sahne alabileceği sorusuna ise şöyle yanıt verdi; 

"Şu anda burnun almış olduğu şekli koruması için içeriden ve dışarıdan çeşitli destekler yapıldı. Bu desteklerin çıkması yaklaşık on gün sürecek. Ardından tekrar değerlendirme yapacağız. Sahne farklı bir şey. Orada bir insanın performans gösterebilmesi, yüksek seslere çıkabilmesi ciddi bir efor gerektiriyor. Bu efor burun kanamasına neden olabilir. Bu nedenle tam iyileşme görmeden, burnun içini kamerayla girip incelemeden sahneye çıkmasına sıcak bakmıyoruz. Ortalama olarak benim düşüncem 1 ay sahneye çıkamayacak. Sonuç itibariyle burnun tam iyileşmeden sahneye çıkılması daha problemli sonuçlara neden olabilir. 

  • Magazin 12 Ekim 2018 14:07
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Berkay sahneye çıkabilecek mi? Doktorundan Söylemezsem Olmaz'a flaş açıklamalar videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro