eposta yazdır zoom+ zoom-

Berat Albayrak'tan flaş açıklamalar! Komisyonculuk tarihe karışıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türkiye 2023 Zirvesi'nde konuştu. Bakan Albayrak, Meclis'e gelecek hal yasası ile komisyonculuğun tarihe karışacağını söyledi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-10-2018 10:59 - Güncelleme: 15-10-2018 10:59

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Hedef 2023 Büyük Türkiye' Türkiye 2023 zirvesi başlığıyla yapılan zirvede çok önemli açıklamalarda bulundu.

Meclis'e gelecek hal yasasıyla ilgili önemli bilgiler paylaşan Albayrak; ''Bu yasal düzenlemeyle dünyada örneği olmayan modeli çalışıyoruz. Çok güçlü ekosistem oluşturarak hem israfı, maliyeti noktasında kritik bir eko-sistem oluşturacağız. Aksiyon adımları güçlü bir şekilde atılacak.İnşallah artık komisyonculuk tarihe karışacak ve yeni haller yeni satış imkanları sağlanacak. Lojistikteki kayıpların önüne geçeceğiz'' açıklamasında bulundu. Bakan Albayrak'ın konuşmasından satırbaşları:

HERKES BU MÜCADELERYE DESTEK OLDU: Türkiye'nin 2023 hedefi hayali bir hedef değil vizyonel bir hedeftir. Türkiye'nin önde gelen markalarından mahalle bakkalımıza kadar herkes omuz omuza vererek bu mücadeleye destek oldu. Mağazaların birçok yerinde enflasyonla mücade afişleri yer aldı. Bu logoya sahip çıkan, mücadeleye sahip çıkan herkese teşekkür ederim.

EKONOMİYİ İKİ PRANGADAN KURTARACAĞIZ: Enflasyonla mücadelede ekim ayı rakamları, sonrasında kasım ve aralıkta aşağı yönlü rakamlarla bu mücadelenin karşılığını göreceğiz. Yapısal adımlarla desteklediğimiz bu sürecin sonunda enflasyon ve faiz denen iki prangadan ekonomimizi adım adım kurtardığımızı hepimiz göreceğiz.

EKONOMİDE OLUMSUZ HAVA HIZLA DAĞILIYOR: Yatırımcıların küresel oyuncuların ülkemize olan güveni her geçen gün güçlenerek artmaya devam ediyor. Ekonomimizde son dönem dengelenmenin başladığını görmeye hepimiz şahit olduk. Ekonomide olumsuz hava hızla dağılıyor. 

KÖTÜ BİR DÖNEMİ GERİDE BIRAKTIK: İhracatın ithalatı karşılama oranı temmuzda yüzde 70'lere çıktı. Ekim ayındaki bu süreç tüm alanlardaki pozitifleşmelerle birlikte yıl sonu hedeflerimiz adım adım gerçekleşecek.Dengelenme süreci arzu ettiğimiz seviyede devam ediyor. Kötü bir dönemi geride bıraktık.

KOMİSYONCULUK TARİHE KARIŞACAK: Küresel zorlukların beklendiği döneme hızla yaklaşırken Türkiye öyle bir güçlü dönemi yaşıyor ki bunun etkisini 2019 ve 2020'de çok daha güçlü göreceğiz. Bundan sonraki süreçte kısa ve orta vadeli çalışmalarımızın hayata geçtiğini göreceğiz. İnşallah artık komisyonculuk tarihe karışacak ve yeni haller yeni satış imkanları sağlanacak. Lojistikteki kayıpların önüne geçeceğiz.

DÜNYADA ÖRNEĞİ OLMAYAN BİR MODEL İÇİN ÇALIŞIYORUZ: Bu yasal düzenlemeyle dünyada örneği olmayan modeli çalışıyoruz. Çok güçlü ekosistem oluşturarak hem israfı, maliyeti noktasında kritik bir eko-sistem oluşturacağız. Aksiyon adımları güçlü bir şekilde atılacak.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Berat Albayrak'tan flaş açıklamalar! Komisyonculuk tarihe karışıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR39 YORUM
  • Misafir 23 Ekim 2018 12:30 Gaza gelişler yazıklar olsun millete yapılan ihanet affedilemez Bahçeli

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Berat Albayrak
BERAT ALBAYRAK KİMDİR?

Berat Albayrak, Enerji Bakanlığı'nın ardından yeni kabinede 9 Temmuz 2018 tarihi itibariyle Hazine ve Maliye Bakanı oldu. Peki Berat Albayrak aslen nereli, Erdoğan'ın kızı olan eşi kimdir? 21 Şubat 1978 yılında dünyaya gelen Berat Albayrak asl

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro