eposta yazdır zoom+ zoom-

'Benim için dua edin' demişti! Fulden Uras'tan haber var

'Benim için dua edin' demişti! Fulden Uras'tan haber var

Meme kanseri teşhisi sonrası pazartesi günü bıçak altına yatan Fulden Uras'tan haber var. Sanatçının sağlık durumu ile ilgili olarak Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran, ''Net sonuç için patoloji raporu beklenmektedir. Bugün taburcu olacaktır.” dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-09-2018 11:45 - Güncelleme: 06-09-2018 11:45

10 senede 11 kez ameliyat olan Fulden Uras’a rutin kontrolleri için gittiği hastanede meme kanseri teşhisi konulmuştu. Sanatçı Fulden Uras, sağ memesinde tekrarlayan enfeksiyonların yol açtığı doku bozulması nedeniyle yaptırılan ileri tetkikler sonrası pazartesi günü ameliyat edilmişti.

''BUGÜN TABURCU OLACAK''
Sanatçının sağlık durumu ile ilgili olarak Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu bilgileri verdi: “Hastamızın problemli alanı geniş olarak temizlenip patoloji incelemesine gönderildi. Net sonuç için patoloji raporu beklenmektedir. Bugün taburcu olacaktır.”

''BENİM İÇİN DUA EDİN'' DEMİŞTİ
Fulden Uras, sosyal medya hesabından emar görüntüsünü paylaşarak, “Sağ göğsümün tamamı, sol göğsümün bir kısmı alınacak. Benim için dua edin” dedi.

Fulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıFulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıFulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıFulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN 'Benim için dua edin' demişti! Fulden Uras'tan haber var haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro