eposta yazdır zoom+ zoom-

Bekir Bozdağ İran halkına böyle seslendi

Bekir Bozdağ İran halkına böyle seslendi

Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İran'da yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-01-2018 11:35 - Güncelleme: 03-01-2018 11:35

Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İran'daki protestolara ilişkin iktidarı ve halkı kışkırtma ve provokasyonlara kurulan ve kurulacak tuzaklara karşı dikkatli olmaya çağırdı.

İRAN'IN İSTİKRARI BÖLGEMİZ İÇİN ÖNEMLİDİR: Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Bozdağ, "Türkiye,İran’daki olayları yakından takip etmektedir. Türkiye,İran’da huzur, sükun,barış ve istikrarın korunmasını önemsemektedir. İran’ın huzur, sükun,barış ve istikrarı,İran,İran halkı ve bölgemiz için önemlidir. İran’da meydana gelecek/getirilecek kriz, kaos ve çatışmaların İran,İranlılar ve bölgeye zarar vereceği aşikardır." ifadelerini kullandı.

TUZAK UYARISI: Bozdağ, "İran’da huzur,sükun,barış ve istikrarın korunması için iktidarın ve halkın;kışkırtma ve provokasyonlara;kurulan ve kurulacak tuzaklara karşı dikkatli,basiretli ve sağduyulu hareket etmesinin gerekliliğini ve önemini bir kez daha vurgulamakta fayda görüyoruz." dedi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bekir Bozdağ İran halkına böyle seslendi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 03 Ocak 2018 14:27 baskıcı rejimlerde,baskı ile yönetenlerin istikrar ve huzuru önemlidir.ezdikleri halk, umurlarında olmaz.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Bekir Bozdağ
BEKİR BOZDAĞ KİMDİR?

64. ve 65. hükümette Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ, aslen Yozgatlı. 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğan Bekir Bozdağ'ın babasının ismi Mehmet Duran , annesinin adı ise Nuriye. Asıl mesleği avukatlık olan Bekir Bozdağ Uludağ &Uum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro