YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2018 22:14 - Güncelleme: 24 Temmuz 2018 22:16

Bedensel hassasiyetler de artabilir.

Bugün 25 Temmuz Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Ay 00:49’da Oğlak burcuna geçecek. Sabah saatlerinde Ay Satürn ile birleşirken, Boğa burcundaki Venüs ile üçgen görünümde olacak.

Güne ciddi ve karamsar duygularla başlayabiliriz. İş ve kariyer alanındaki sorumluluklar öne çıkarken ruhsal ve bedensel hassasiyetler de artabilir. Beklemediğimiz bazı ani durumlar bizi rutin dışına da çıkarabilir. Özellikle para ve maddi konularda sürpriz gelişmeler olması mümkün.

Bugün Aslan burcundaki Güneş ve Boğa burcundaki Uranüs arasında dik açı oluşacak. Özgürlük ve değişim arzuları güçleneceği için kurallara uymakta zorlanabiliriz. Huzursuz hissedebileceğimiz için otorite kavramlarıyla ilişkilerde gerginlikler oluşması mümkün.

Aslan burcundaki Merkür yarın sabah retro harekete başlayacak. Bugün durağanlaşan Merkür zihnimizi de yavaşlatırken, sabit fikirler ve inatçı düşünceleri yoğunlaştırabilir. Zaman zaman kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. İletişim sorunlarına karşı tedbirli olmalıyız…
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bedensel hassasiyetler de artabilir. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro