SON DAKİKA

Bebeklerine dövme yaptıran aile sosyal medyayı ikiye böldü

Aile, bebeklerinin elini kolunu tutup dövme yaptırdı, sosyal medya karıştı. Tartışmalı video kısa bir süre önce sosyal medyada popüler oldu ve oldukça tepki çekti. Söz konusu videoda aile 11-12 aylık olduğu tahmin edilen bebeklerine dövme yaptırıyor. Bebeğin ellerini tutan ebeveynler, bebeklerinin göğsüne çizgi film karakteri yaptırıyor. Sosyal medyada binlerce yorum ve paylaşım alan videoya, ''polise haber vermek için daha ne duruyoruz. Bu bebek bu ailenin elinden alınmalı. Çocuk istismar ediliyor'' yorumu yapıldı. Bir başka yorumda ise, ''yetişkin insanlar bile gerçek dövme yapılırken ağlıyor. Ama bu bebek tepki bile vermiyor. Bu gerçek olsaydı emin olun bebek ağlıyor olacaktı'' denildi.

Vietnam'da eskiden tabu olarak görülen dövme sanatı şimdilerde oldukça popüler. Ülkede dövme stüdyolarının sayısı gitgide artıyor ancak dövme endüstrisiyle ilgili düzenleme çok az. Dövme yaşıyla ilgili yaş sınırlaması yok ve dövme yapan kişilerin lisanslarına bakılmıyor.

  • Bebek Videoları 13 Nisan 2018 10:31
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Bebeklerine dövme yaptıran aile sosyal medyayı ikiye böldü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro