eposta yazdır zoom+ zoom-

BDP AK Parti'den telefon bekliyor!

BDP AK Parti'den telefon bekliyor!

Tutuklu milletvekillerinin durumunu görüşmek için Meclis'teki partilerin biraraya gelmesi bekleniyor

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 01-01-2014 19:36 - Güncelleme: 19-10-2015 05:18

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, tutuklu milletvekillerinin durumunu görüşmek için partilerin biraraya gelebileceğini ifade etmesinin ardından, gözler AK Parti'ye çevrildi.

Görüşmeyle ilgili T24'ten Hülya Karabağlı'ya konuşan BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "Henüz kararlaştırılmış bir şey yok. Çünkü, AK Parti'den telefon bekliyoruz" dedi.

AK Parti, tutuklu milletvekillerinin durumuyla ilgili yapılması beklenen görüşme için henüz CHP ve BDP'ye randevu vermedi. MHP, tutuklu milletvekillerinin tahliye edilmesi için yapılacak görüşmelere katılmayacağını açıklamıştı.

Bülent Arınç, bütçe görüşmelerinin kapanışında konuyu gündeme getirerek Meclis'te dört siyasi parti grup başkanvekilinin biraraya gelerek yol haritası çizebileceklerine dikkat çekmişti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN BDP AK Parti'den telefon bekliyor! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • STERK63 01 Ocak 2014 23:21 empati yapmak lazım huzurumuz ve geleceğimiz için akliselim bir şekilde artık gerçekleri görmek lazım VE bu işler duygusallıkla çözülmez..turkıyede bır kürt realitesi var ve liderleri de sn ÖCALAN..YA SONSUZLUĞA KADAR KAN YADA OTURUP BARIŞMAK LAZIM ..ACILARI karşılıksız UNUTMAK onları YARIŞTIRMAMAK LAZIM ki geleceğimiz ve çocuklarımız barış ve huzur içinde yaşasınlar

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro