eposta yazdır zoom+ zoom-

BBP'den HDP'ye yanıt: Alçaklık, şerefsizlik!

BBP'den HDP'ye yanıt: Alçaklık, şerefsizlik!

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, HDP'ye yapılan bıçaklı saldırının partisiyle ilişkilendirilmesine çok sert tepki gösterdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 07-11-2014 15:57 - Güncelleme: 21-10-2015 18:28

BBP Genel Başkanı , geçtiğimiz günlerde HDP yöneticisine saldırıyı gerçekleştiren kişinin BBP ile ilişkilendirilmeye çalışılmasını sert bir dil ile eleştridi.

Destici, "Burada da kırık kafaların bu hadiseyi de camiamızla, partimizle ya da partimizin gönül bağı içerisinde olduğu bazı kuruluşlarla ilişkilendirme çabalarını görmekteyiz. Bunu kınıyorum. Bunun alçaklık, adilik ve şerefsizlik olduğunu buradan ifade ediyorum" dedi.

ŞİDDETE KARŞIYIZ

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Güvenpark’ta iş kazaları ve ilgili basın açıklaması yaptı. Maden işçilerinin de hazır bulunduğu toplantıda Destici, HDP’ye yapılan saldırının BBP ile ilişkilendirilmesine sert çıktı.

Destici, "Şiddet kimden gelirse gelsin ve kime karşı yapılırsa yapılsın buna karşı olduğumuzu net bir şekilde ifade etmek istiyorum. Burada da kırık kafaların bu hadiseyi de camiamızla, partimizle ya da partimizin gönül bağı içerisinde olduğu bazı kuruluşlarla ilişkilendirme çabalarını görmekteyiz. Bunu kınıyorum. Bunun alçaklık, adilik ve şerefsizlik olduğunu buradan ifade ediyorum" diye konuştu.

PKK RÜZGAR EKERSE FIRTINA BİÇER

''Bu adiliği yapanları uyarıyorum'' diye devam eden Destici, "BBP bu ülkenin birliği, beraberliği için yola çıktı. PKK ve onun siyasi uzantıları rüzgar ektiklerinde fırtına biçeceklerini bilseler de şiddete devam etmiş olsalar da biz asla provokasyonlara gelmeyeceğiz. Bu kırık kafalar 12 Eylül öncesi hezeyanlarını burada da sürdürmektedirler" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN BBP'den HDP'ye yanıt: Alçaklık, şerefsizlik! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • d üğ mardın 07 Kasım 2014 21:00 destecı tam kendını tarıf edıyor

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro