eposta yazdır zoom+ zoom-

BBP lideri Mustafa Destici'den flaş ittifak açıklaması

BBP lideri Mustafa Destici'den flaş ittifak açıklaması

Büyük Birlik Partisi-BBP lideri Mustafa Destici'den kulisleri karıştıracak ittifak açıklaması.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-01-2015 11:42 - Güncelleme: 25-10-2015 09:34

Büyük Birlik Partisi-BBP lideri , MHP ile aynı kökten gelen kardeş parti olduklarını belirterek seçimde ittifak yapabileceklerinin işaretini verdi.

Destici, “Meclis dışındaki partilerin ittifak arayışları var. Herkes birbiriyle görüşüyor. BBP olarak seçime tek başına girecekmişiz gibi hazırlanıyoruz. MHP ile aynı kökten gelen kardeş partiyiz dolayısıyla kamuoyunun bunu yakıştırması kadar kadar doğal bir şey olamaz. Tabanların arzusu olarak da gündeme geliyor" diye konuştu.

AK Parti’nin bir yandan, “Baraj kalksa da etkilenmeyiz” dediğini diğer yandan barajı korumak için her yolu denediğini söyleyen Destici, “Anayasa Mahkemesi’ne söylemedikleri laf kalmadı. Hukuki bir kararın çıkmasını engellediler. Burada çok samimiyetsiz davrandılar bütün AKP sözcüleri ’baraj yüksek’diyor. Kaldır o zaman” diye konuştu. Yeniçağ gazetesinden Necdet Pekmezci'nin haberine göre, Destici, partisinin Haymana’daki bir termal otelde düzenlenen Genel İstişare Toplantısı’nın kapanışında yaptığı açıklamada da yine seçim barajına değindi. AK Parti’nin 12 yıldır vatandaşların temel sorunlarına yeterince çözüm üretemediğini kaydeden Destici, iktidarın freni boşalmış bir araba gibi yukarıdan aşağıya gittiğini ifade etti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN BBP lideri Mustafa Destici'den flaş ittifak açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR53 YORUM
  • RECEP MARUF 24 Mart 2015 09:44 PARTİİYİ YOKOLUŞA GÖTÜRÜYOR..HAS PARTİ GİBİ.. SP Yİ YİYEMEDİLER. BU ZİHNİYET MUHSİN BEYE BENZEMİYOR.SİZE EN YAKIN PARTİ SP GELİN "BİRLİK VE SAADET PARTİSİ" OLUŞSUN GEN DİNAMİK YÖNETİCİLERİ İLE AKP YE BİR ALTERNTİF DOĞSUN..

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro