eposta yazdır zoom+ zoom-

BBP lideri Destici'den akil insanlar çıkışı

BBP lideri Destici'den akil insanlar çıkışı

BBP lideri Mustafa Destici akil adamlara çattı

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-04-2013 22:25 - Güncelleme: 16-10-2015 11:46

BBP Genel Başkanı , "Biz terörün bitmesini herkesten çok istiyoruz. Terörü bitirecek adımı kim atarsa da onun yanında dururuz ama Türk milletinin birliğini, devletin varlığını, bayrağın ve dilin tekliğini tehlikeye atmayacak bir çözümden yana oluruz" dedi.

BBP Kırşehir İl Kongresine katılmak üzere kente gelen Destici, parti binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, çözüm süreciyle ilgili endişelerin giderilmesi için yetkililerin açıklayıcı bilgi vermesi gerektiğini söyledi.

Bir gazetecinin "Akil insanlar konusunda ne düşünüyorsunuz?'' sorusu üzerine Destici, "Bu heyetin niye kurulduğunu ve işlevlerinin ne olduğunu sorgulamalıyız. Oradaki isimlerin bir önemi yok. Zaten onlar Türkiye'nin akil grubunu temsil etmiyor" dedi.

Kahramanmaraş'ta 4 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşlarının davasında, kamuoyunun her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Destici, avukatların gelişmeleri takip ettiğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro