Basın Özgürlüğü Ödülü DHA'ya

Gazeteciler Cemiyeti'nin (TGC) 2013 'Basın Özgürlüğü Ödülü' bu yıl kurum dalında, bir yıl boyunca yaptığı başarılı çalışmalar ve özelde Taksim Gezi Parkı olayları sırasında sürdürdüğü objektif yayıncılık anlayışı nedeniyle Doğan Haber Ajansı'na (DHA) veri

Basın Özgürlüğü Ödülü DHA'ya

Gazeteciler Cemiyeti'nin (TGC) 2013 'Basın Özgürlüğü Ödülü' bu yıl kurum dalında, bir yıl boyunca yaptığı başarılı çalışmalar ve özelde Taksim Gezi Parkı olayları sırasında sürdürdüğü objektif yayıncılık anlayışı nedeniyle Doğan Haber Ajansı'na (DHA) verildi.

Basın Özgürlüğü Ödülü DHA'ya

Kişi dalında ise 'Basın Özgürlüğü Ödülü'nün sahibi Milliyet Gazetesi Yazarı Kadri Gürsel oldu. Ayrıca tutuklu gazeteciler adına 7 yıldır cezaevinde bulunan Özgür Radyo Yayın Yönetmeni Füsun Erdoğan ödüle layık görüldü.

Basın Özgürlüğü Ödülü DHA'ya

Taksim Gezi Parkı olayları sırasında doğru bilgileri sosyal medyada paylaşan yurttaş gazeteciler ile sahada çalışan şiddete, tehdide uğrayan, gözaltına alınan, işten atılan tüm muhabirler, foto muhabirleri ve kameramanlar adına İMC Program Editörü Gökhan Biçici'ye ödül verilmesi kararlaştırıldı.

Basın Özgürlüğü Ödülü DHA'ya

TGC'nin basın özgürlüğünün önemini vurgulamak amacıyla 1989 yılından bu yana her yıl verdiği Basın Özgürlüğü Ödülü'nü bu yıl kazanan isimler bugün açıklandı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro