eposta yazdır zoom+ zoom-

Başbakan'dan flaş kıdem tazminatı açıklaması!

Başbakan'dan flaş kıdem tazminatı açıklaması!

AK Parti grup toplantısında konşan Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun işsizlik eleştirilerine ve son günlerde gündemde olan kıdem tazminatıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-06-2017 12:20 - Güncelleme: 06-06-2017 12:20

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti grup toplantısında kıdem tazminatına yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, konuşmasında "Çalışanların hiçbirinin kazanılmış haklarına helal gelmesine izin vermeyiz. Buna kıdem tazminatı da dahil" dedi.

KIDEM TAZMİNATI AÇIKLAMASI

Yıldırım şu açıklamalarda bulundu: ''Çalışma hayatının iyileştirilmesi için her türlü tedbiri alan iktidar AK Parti iktidarıdır. Gerek kıdem tazminatı, gerek çalışma hayatıyla ilgili alacağımız tüm kararları olgunlaştırmadan önce mutlaka sosyal taraflarla bir araya geliriz. Onlarla uzlaşma yolunu sonuna kadar sürdüreceğiz. Çalışanlarımızın hiçbirinin kazanılmış hakkına halel gelmesine izin vermeyiz. Buna kıdem tazminatı da dahil. Çalışanlarımız merak etmesinler. Bu ve benzer tezviratlara itibar etmesinler''.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Başbakan'dan flaş kıdem tazminatı açıklaması! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Akarsu 06 Haziran 2017 15:07 Taşeron Bey'e Ben durdum ve dururken de bir bedel talep etmedim. Sadece vatanım için. Vatana hizmetin bedeli ve karşılaştırması olmaz...

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro