eposta yazdır zoom+ zoom-

Başbakan Yıldırım: Utanç tarihinize bakın!

Başbakan Yıldırım: Utanç tarihinize bakın!

Başbakan Binali Yıldırım, Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Salonu'nda ATO Olağan Meclis Toplantısı'nda konuştu. Başbakan Yıldırım, "2018'de Türkiye, dar boğaza girecek, şöyle olacak böyle olacak. Biz, bu hikayeyi daha önce de dinledik.'' dedi

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-02-2018 19:32 - Güncelleme: 27-02-2018 19:32

Başbakan Yıldırım "Bugün, bize ders vermeye çalışıyorlar, 'soykırımdan' bize hesap sormaya çalışıyorlar. 'Ermeni soykırımı, 1915 olayları.' Siz bir kere bunu bize soracağınıza dönün, utanç dolu tarihinize bir bakın." dedi.

Başbakan'ın açıklamalarından önemli başlıklar;

Başkentler gelen misafirler için vitrindir. Ankara'nın 466 kilometre bölünmüş yolu vardı. Biz bunun üzerine 534 km daha ilave ettik. Ankata eğitiminde başkenti. Üniversite sayısı gittikçe artıyor. Ankara ayrıca savunmanın da merkezi.

'ŞEYTAN TAŞLAMAKTAN...'

Devamlı hızımı kesmek istediler. Şeytan taşlamaktan vakit bulduğumuz kadar hizmet ettik. Göreve gelir gelmez vesayet odakları ortaya çıktı. 15 Temmuz gcesi Ankara başta olmak üzere İstanbul ve diğer birkaç ilimizde büyük bir mücadele oldu. Ankara bu destansı mücadelenin de merkezi oldu. Hiç lamı cimi yok. Bu alçaklar bunun hesabını verecek.

'BU HİKAYEYİ DAHA ÖNCE DE DİNLEDİK'

2018'de Türkiye, dar boğaza girecek, şöyle olacak böyle olacak. Biz, bu hikayeyi daha önce de dinledik. Biz, ülkemize güveniyoruz, özel sektörümüze güveniyoruz, milletimize güveniyoruz, ekonomimize güveniyoruz. Kim hangi silahıyla hangi aracıyla gelecekse buyursun gelsin.

'UTANÇ DOLU TARİHİNİZE BAKIN'

Bugün, bize ders vermeye çalışıyorlar, 'soykırımdan' bize hesap sormaya çalışıyorlar. 'Ermeni soykırımı, 1915 olayları.' Siz bir kere bunu bize soracağınıza dönün, utanç dolu tarihinize bir bakın.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Başbakan Yıldırım: Utanç tarihinize bakın! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 28 Şubat 2018 08:59 1915 olaylarını soykırım diye dünya devletlerine kabul ettirmeye çalışanlar gibi olamıyor muyuz. asıl katliam Hocalıdır. neden biz de hocalıyı anlatmıyor gündeme taşımıyoruz. meclisten soykırım yapıldığına dair metin çıkararak başlatalım. dost ülkelere kabul ettirelim. kısasa kısas.

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Binali Yıldırım
BİNALİ YILDIRIM KİMDİR?

65. hükümette Başbakan olan Binali Yıldırım kimdir ve aslen nerelidir? Binali Yıldırım'ın özgeçmişi şöyle; 1955 yılında Erzincan Refahiye'de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakül

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro