eposta yazdır zoom+ zoom-

Başbakan Yıldırım: Fitil fitil burnunuzdan gelecek

Başbakan Yıldırım: Fitil fitil burnunuzdan gelecek

Başbakan Yıldırım, "Bu darbeye yeltenen alçaklar tişörtüne kahraman yazmakla kurtulacaklarını zannediyorlar. Alnında hain yazanın, göğsünde kahraman yazsa neye yarar." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-07-2017 22:14 - Güncelleme: 15-07-2017 00:14

Başbakan Binali Yıldırım, "Şehit Mustafa Cambaz Yerel Medya Özendirme Yarışması" ödül töreninde yaptığı konuşmada, "Bu darbeye yeltenen alçaklar, elbetteki hesabını sonuna kadar verecekler, öyle tişörtüne kahraman yazmakla kurtulacaklarını, meydan okuyarak bu işten sıyrılacaklarını zannediyorlar. Alnında hain yazanın, göğsünde kahraman yazsa neye yarar." dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, konuşmasında "Kendilerinden çok emindiler. Halkın gücü, Hak'kın gücü tankın gücüne yenmiştir. Bu kontrollü bir darbeydi gibi bir takım algı operasyonu yapmaktan geri durmuyorlar. Yemezler. Fitil fitil burnunuzdan gelecek" dedi. Türkiye'de darbe girişime yönelik saptırmalara yönelik yerel medya mensuplarına da çağrıda da bulunan Yıldırım, bu konuda yapılmaya çalışılan saptırmalara, yönlendirmelere karşı lütfen tavır alın, karşılık verin ve bizlerle teması sürekli devam ettirin" ifadelerini kullandı.

Başbakan Binalı Yıldırım'ın konuşmasından satırbaşları;

Bu darbeye yeltenen alçaklar, elbetteki hesabını sonuna kadar verecekler, öyle tişörtüne kahraman yazmakla kurtulacaklarını, meydan okuyarak bu işten sıyrılacaklarını zannediyorlar. Alnında hain yazanın, göğsünde kahraman yazsa neye yarar" 

Bu milletin dişinden tırnağından artırarak ödediği vergilerle alınan silahlarla bu insanlara ateş açacaksınız. Bunu yapanlar geçmişte oluyormuş bizde yaparız diye yola çıktılar. Kolay olacağını sandılar. Kendilerinden çok emindiler. Halkın gücü, Hak'kın gücü tankın gücüne yenmiştir. Bu kontrollü bir darbeydi gibi bir takım algı operasyonu yapmaktan geri durmuyorlar. Yemezler. Fitil fitil burnunuzdan gelecek. Dünyanın öbür ucunda olursanız olun bu millet bunun hesabını soracak. Bizim de boynumuzun borcu. Bunları milletin önüne getirmez bizim görevimiz. 

LÜTFEN TAVIR ALIN

Yerel basına güveniyoruz. Fedakarca yaptığınız işleri takdir ediyoruz. Basın Enformasyon Müdürlüğü'nün yerel medyayı güçlendirme adına yaptığı bu organizasyonu çok yerinde buluyorum. Sizden isteğimiz, talebimiz, bu konuda şehitlerimizin ruhunu rahatlatmak adına, gazilerimizin adına lütfen bu konuları işlerken Türkiye'de olduğunuzu, Türkiye'de bu işlere tanık olduğunuzu ve bu konuda yapılmaya çalışılan saptırmalara, yönlendirmelere karşı lütfen tavır alın, karşılık verin ve bizlerle teması sürekli devam ettirin. Bizler size bu konuda olumlu ve olumsuz yanlarını dürüstçe paylaşmaya hazırız.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Başbakan Yıldırım: Fitil fitil burnunuzdan gelecek haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • misafir 15 Temmuz 2017 15:30 Adam gibi yargilayin kim ler oldugu ortaya ciksin..Alin yazisi okumakla yargilama olmaz.

    CEVAP YAZ 80 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro