Başbakan Erdoğan'ın İstanbul mitingi

İnternethaber-kazlıçeşme notları: başbakan recep tayyip erdoğan, referandumun son haftasında kazlıçeşme'de düzenlediği mitingde büyük moral depoladı. kendisine ulaştırılan son ankette, yüzde 55'lik bir evet desteğinin verdiği keyifle miting alanına gelen erdoğan, yağmura karşın meydana toplanan...

Başbakan Erdoğan'ın İstanbul mitingi

İNTERNETHABER-KAZLIÇEŞME NOTLARI: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, referandumun son haftasında Kazlıçeşme'de düzenlediği mitingde büyük moral depoladı. Kendisine ulaştırılan son ankette, yüzde 55'lik bir evet desteğinin verdiği keyifle miting alanına gelen Erdoğan, yağmura karşın meydana toplanan büyük kalabalığa, "Maaşallah, İstanbul kararını zaten vermiş" sözleriyle teşekkür etti.

Başbakan Erdoğan'ın İstanbul mitingi

BAŞBAKAN'IN HASSASİYETİNE ALKIŞLI DESTEK

Erdoğan, havanın serin ve yağışlı olması sebebiyle uzun bir süreden beri ilk defa mitingde ceket giyerek konuşma yaptı. Erdoğan, konuşmasını yaparken, kalabalığın içinden bir kadının elindeki bir mektupla kendisine seslendiğini gördü.

Başbakan Erdoğan'ın İstanbul mitingi

O anda konuşmasını kesti ve görevlilere seslenerek, "Bayanın elindeki evrakı alın" talimatı verdi. Erdoğan'ın bu hassasiyeti, kalabalığın ön saflarındakiler tarafından alkışlarla desteklendi.

Başbakan Erdoğan'ın İstanbul mitingi

TRAFİK AKIŞI YENİDEN DÜZENLENDİ

Başbakan'ın mitingi için İstanbul polisi özel tedbirler aldı. Miting alanın çevresinde özel harekat timleri önlem alırken, keskin nişancılar da kilit noktalara yerleştirildi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro