eposta yazdır zoom+ zoom-

Başbakan Binali Yıldırım'dan 'bedelli askerlik' açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım'dan 'bedelli askerlik' açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, bedelli askerlik konusunda "Hükümet olarak buna bir çare bulmak mecburiyetindeyiz. İnşallah seçimden sonra ele alacağımız en önemli konulardan biri bu olacak" dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-06-2018 20:36 - Güncelleme: 06-06-2018 00:32

Başbakan Binali Yıldırım, bedelli askerlik konusunda: ''İnşallah seçimden sonra ele alacağımız en önemli konulardan biri bu olacak. Çünkü askerlik olmayınca kız vermiyorlar, evlenmen zor oluyor, iş kurman zor oluyor, hayata tutunman zor oluyor. Boşlukta bekliyorsun. Bunu yapmaya hakkımız yok insanlarımıza" ifadesini kullandı.

Başbakan Binali Yıldırım, " Bedelli askerlik konusunda Hükümet olarak buna bir çare bulmak mecburiyetindeyiz" dedi.

"SEÇİMDEN SONRA ELE ALACAĞIMIZ EN ÖNEMLİ KONULARDAN BİRİ BU OLACAK"

Başbakan Yıldırım bedelli askerlik konusuyla ilgili olarak ''Biz hükümet olarak, yönetim olarak buna bir çare bulmak mecburiyetindeyiz. İnşallah seçimden sonra ele alacağımız en önemli konulardan biri bu olacak." diye konuştu.

"ASKERLİK OLMAYINCA KIZ VERMİYORLAR, İŞ KURMAN ZOR OLUYOR"

Başbakan Yıldırım, "Çünkü askerlik olmayınca kız vermiyorlar, evlenmen zor oluyor, iş kurman zor oluyor, hayata tutunman zor oluyor. Boşlukta bekliyorsun. Bunu yapmaya hakkımız yok insanlarımıza" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Başbakan Binali Yıldırım'dan 'bedelli askerlik' açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR34 YORUM
  • Misafir 06 Haziran 2018 11:05 GARİBAN GİTSİN ASKERLİK YAPSIN PARASI OLAN ASKERLİKTEN KAÇANLAR PARA İLE VATAN BORCU ÖDESİN OH NE ALA YA VATAN BORCU NAMUS BORCU DEĞİLMİYDİ

    CEVAP YAZ 1 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro