Barış Arduç ve Gupse Özay dedikodulara son noktayı koydu!

Uzun süredir kameralara birlikte görüntü vermeyen Gupse Özay ve Barış Arduç çifti haklarında yapılan ayrılık dedikodularına beraber çıktıkları tatille cevap verdi.

Barış Arduç ve Gupse Özay dedikodulara son noktayı koydu!

Barış Arduç ve Gupse Özay uzun süredir birlikte görünmedikleri için haklarında bir takım dedikodular ortaya atılmıştı. Ayrıldıkları yönünde bir takım haberler 33 yaşındaki Gupse Özay ile 30 yaşındaki Barış Arduç çifti beraber tatile çıkarak dedikoduları boşa çıkarmış oldu. Gupse Özay beach’e gelir gelmez soluğu suda aldı. Barış Arduç ise sahilde oturup arkadaşlarıyla sohbete daldı.

Barış Arduç ve Gupse Özay dedikodulara son noktayı koydu!

Uzun süredir beraber görüntü vermedikleri için ayrıldıkları konuşulan 33 yaşındaki Gupse Özay ile 30 yaşındaki Barış Arduç, beraber tatile çıkarak dedikoduları yalanlamış oldu. İkili önceki gün Çeşme’deki bir paljdaydı. Gupse Özay sahile gelir gelmez soluğu suda aldı. Barış Arduç ise sahilde oturup arkadaşlarıyla sohbete daldı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro