Barbie de teknolojiye uydu, işte son hali

New York Oyuncak Fuarı'nda ilk kez görücüye çıkan yeni nesil Barbie bebekler bildiğiniz bebeklere benzemiyor! Ona dokunamıyorsunuz, çünkü o bir hologram!

Barbie bebekler de günümüz teknolojisinden üzerine düşeni aldı. Ancak bu bebeğe kimse dokunamıyor elbette; zira ilk kez bir oyuncak bebek olmanın ötesinde Barbie artık hologramın içinde kendine yer bulmuş durumda. Barbie'nin diğer oyuncaklardan da elbette pek çok farkı var. Öncelikle Barbie bu kez oyuncak olmanın ötesinde çocukların asistanı mantığıyla çalışıyor.

4 inç'lik büyüklükte olan hologramda Barbie dans ediyor, sorularınızı cevaplıyor. Örneğin 'İstanbul'da bugün hava nasıl' sorusunu Barbie'ye yönelttiğinizde o da diğer dijital asistanlar gibi hızlıca bu sorunuzun yanıtını veriyor. Hatırlatıcı olarak da kullanılabilen ve programlarınızı saati geldiğinde size bildiren hologram Barbie'nin görünümünü, giysilerini de değiştirmeniz mümkün; böylece yeni bir Barbie oyuncak almanız da gerekmiyor!

WiFi'a bağlı olarak çalışan yeni nesil Barbie'nin sizi dinlemeye başlaması için 'Hello Barbie' komutunu iletmeniz gerekiyor.

  • Teknoloji 21 Şubat 2017 09:32
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Barbie de teknolojiye uydu, işte son hali videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • ataş 21 Şubat 2017 11:14 Bu nedir ya hangi videoyu açsak reklam bıktık.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro