Balık burcu 6-12 Şubat 2017 haftası yorumu

Sizin içinde son derece hareketli bir hafta olacak sevgili Balıklar; bu hafta aileniz ile ilgili konular, gayrimenkul konuları, aşk konuları ve hafta sonuna doğru iş hayatınızla ilgili konular yoğun olarak aktif olacak.

Pazartesi günü iletişimi son derece yoğun bir gün olacak, bazı önemli konuşmalar ve görüşmelerin olacağı bir gün. Ailenizle ve özellikle babanız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Yine evinizle ilgili konular ve ev alım–satım konuları gündeminizde olabilir.

 Salı ve Çarşamba günleri ise; yaratıcı projeler, hobi olarak yaptığınız işler, çocuklarla ilgili konular ön planda olacak. Aşk konularının da gündemde olacağı ve güzel gelişmelere açık bir gün olacak.

Perşembe günü Ay Aslan burcunda olacak ve çalışma hayatınız gündemde olacak. Sizin için çalışanlar, beraber çalıştığınız kişiler gündeminizde olacak.

Cuma ve Cumartesi günleri biraz gergin günler olacak, cumartesi günü Aslan burcunda gerçekleşecek ay tutulmasının etkisine giriyoruz. Sizin iş alanınızı etkileyecek bu tutulma iş yerinizde bazı değişikliklere yol açabilir. Yine iş arkadaşlarınızda ya da ekibinizde bazı değişimler bu dönemde söz konusu olabilir.

Pazar günü her türlü ikili ilişkiler ve görüşmeler gündemde olacak. Eşiniz ile vakit geçirebilirsiniz ya da bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Yine bazı planlamaların gündemde olacağı bir gün olacak.

  • Astroloji 06 Şubat 2017 17:40
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Balık burcu 6-12 Şubat 2017 haftası yorumu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro