eposta yazdır zoom+ zoom-

Bakan'dan Zeytin Dalı'yla ilgili çok kritik bilgi!

 Bakan'dan Zeytin Dalı'yla ilgili çok kritik bilgi!

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Zeytin Dalı Harekatı'nda kullanılan mühimmatın yüzde 90'ından fazlasını kendisinin yaptığını, bütün savunma sanayisinde ise yerliliğin yüzde 65'in üzerine çıktığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-03-2018 12:04 - Güncelleme: 04-03-2018 12:04

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Türkiye'nin Suriye'de yürüttüğü Zeytin Dalı operasyonuna ilişkin konuştu.

AK Parti Vezirköprü 6.Olağan İlçe Kongresinde konuşan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Türkiye'nin daha düne kadar savunma sanayisinin dışa bağımlı olduğunu ifade ederek, Zeytin Dalı Harekatı'nda kullanılan mühimmatın yüzde 90'ından fazlasını kendisinin yaptığını, bütün savunma sanayisinde ise yerliliğin yüzde 65'in üzerine çıktığını söyledi.

Bakan Demircan, ‘’Bu bölgeye saldıran sırtlanlar biliyor ki aslanın yavrusu büyüyünce aslan oldu. Şimdi o aslan yavrusu büyüdüğü için telaşa kapıldılar ama onlar istemese de bu coğrafyada aslan, üzerine düşeni yapacaktır.

BÖYLE BİR COĞRAFYADA TUTUNMAK FEVKALADE BÜYÜK BİR İŞ

Böyle zor coğrafyada hem tutunmak hem varlığını sürdürmek, beka problemini çözmek hem de kalkınmak, gelişmek, güçlenmek ve bu gücünden mazlumların, komşuların, diğer insanların ihtiyaçlarını istifade ettirmek fevkalade büyük bir iştir. Böyle büyük bir işi başarmak, büyük lider Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında ve böyle büyük bir milletin desteği ile olur. Bu gayret başarıya ulaşacaksa bu zafer, milletin zaferi olacaktır" şeklinde konuştu.

BU COĞRAYADA ZAYIF DEVLET YAŞAYAMAZ

Osmanlı Padişahı Abdülhamid Han'ın hatıralarında, "Atalarımız çadırı sırtlanların yolu üzerine kurmuştur. Burada güçlü olursanız dünyaya yön verirsiniz. Zayıf olursanız ayak altında kalırsınız." Sözlerini hatırlatan Demircan, "Bu, gerçekten öyle. Burası öyle bir coğrafya. Bu coğrafyada zayıf devlet yaşayamaz. Güçlü olmak zorundayız. İşte bu yolda gayret eden bir aziz milletin başarı hikayesidir " dedi.

Düşmana korku salan görüntü! İşte Afrin'in kadın subayları

Afrin'de 18 yaşındaki teröristin günlüğünde korkunç itiraflar

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bakan'dan Zeytin Dalı'yla ilgili çok kritik bilgi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • okuyan 04 Mart 2018 14:23 Sayın bakanımız birde hastahanelerdeki durumla ilgili icraatlarını anlatsa mesela gece saat 01.00 Dr.Sadi Konuk hastahanesinde tüm sağlık çalışanlarının hali gelen hastaların hali hastahaneye giden vatandaşın önce fiş sonra alışveriş misali ödemeleri biraz onlarla ilgilense biz nede olsa üniversite bitirdik ülkenin neyi yaptığını neyi yapmadığını inanın medyadan çok iyi takip ediyoruz. Misal hani 100% yerli "tosun" dediğiniz araç var ya hepsi bir tarafa onu idare eden bilgisayarın hangi parçası ülkemizde yapılıyor da buna 100 de 100 yerli diyorsunuz anlamak zor inanın bizim ülkemizde üretilen bir cetvel bile bize mutluluk verir ama yerli diye sadece montajı ülkemizde yapılan bir aleti bize anlatırsanız; bu bizde olana da şüphe gözüyle bakmamıza sebep olur..

    CEVAP YAZ 1 4
  • Misafir 04 Mart 2018 17:53 Önceden bu kadarı bile yoktu o zaman nerdeydiniz?

    0 0
KİMDİR ?
Ahmet Demircan
AHMET DEMİRCAN KİMDİR?

13 Temmuz 1954'te Samsun'da doğdu. Baba adı Mehmet Faik, anne adı Behiye'dir. Tıp Doktoru, Genel Cerrah; Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Aynı fakültede Genel Cerrahi İhtisası yaptı.  Samsun 1 No'lu Sağ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro