eposta yazdır zoom+ zoom-

Bakan Varank müjdeyi twitter'dan verdi

Bakan Varank müjdeyi twitter'dan verdi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bakanlık himayesinde kurulan Deneyap Atölyesi'ndeki gençlerin kendisine attığı tweeti karşılıksız bırakmadı. Varank sorunu çözerken gençlere müjdeyi yine twitter'dan verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-07-2018 22:38 - Güncelleme: 25-07-2018 22:06

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde kurulan Deneyap Atölyesi’nde yaşanan internet problemiyle yakından ilgilenen Bakan Mustafa Varank, sorunun giderilmesini sağlayarak, atölyede çalışan gençlerle iletişime geçti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bakanlığın himayesinde kurulan Deneyap Atölyesi’nde yaşanan internet sorununun sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden kendisine bildirilmesi üzerine, hemen harekete geçerek, gençlerin internet probleminin giderilmesini sağladı.

Dün Twitter hesabından Bakanlığın himayesiyle kurulan Deneyap atölyelerinde gençlerin teknolojik çalışmalarını paylaşan Mustafa Varank'a, “Swot analizlerin yapıldığı, prototip çıkartılan, eğitim verilen, sınırsız kahve ve çayın ücretsiz olduğu bir alan. Bekleriz ama şuan internetimiz kesilmiş” şeklinde bir mesaj gönderildi. Bunun üzerine hemen harekete geçen Varank, bu tweete "Sorun çözüldü mü gençler?" diye karşılık verdi. Varank'a teşekkürlerini sunan gençler, "Teşekkürler Sn. Bakanım sorunumuz çözüldü, internetimiz tekrar bağlandı. Artık üstümüzde daha büyük bir yük var. Daha çok çalışacağız" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bakan Varank müjdeyi twitter'dan verdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR12 YORUM
  • kundemacı 26 Temmuz 2018 10:45 Karıncanın atomu ne işe yara da "Atom Karınca" diye manşet atıyorsunuz. Eminim ki bu beyefendi kendisine verilen görevi en yapacak kişidir.Bu işi Berat bile bundan iyi yapar. hemen toparlar; Mars' a yolculuk başlar.

    CEVAP YAZ 1 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro