Bakan Soylu: Daha yeni başladık

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Hatay'da yapmış olduğu konuşmada, "Sadece şunu söylemek istiyorum. Daha yeni başladık... Ve hem ülkemizin geleceği nokta açısından yeni başladık, hem değişimi bu milletin bir karakteri olarak ortaya koyan anlayış açısından yeni başladık, hem sadece kendi 780 bin kilometrekaremizle değil, etrafımızdaki coğrafyaya ve dünyaya söyleyeceklerimiz ve göstereceklerimiz açısından yeni başladık" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Hatay İl Başkanlığında yaptığı konuşmada, bugün Hatay'a terörle mücadelenin koordinasyonunu tekrar gözden geçirebilmek amacıyla geldiklerini söyledi.

Aynı zamanda Amanoslar'da alınan kararların sonuçlarını görebilmek ve bir taraftan da kentin huzurunun, güvenliğinin ve asayişinin ne durumda olduğunu tekrar değerlendirmek üzere Hatay'a geldiğini anlatan Soylu, göç meselesini ve diğer birtakım süreçleri de değerlendirmek ve Afrin'de bulunan polis, jandarmaların genel konularının neler olduğunu tekrar gözden geçirebilmek için burada bulunduklarını belirtti.

  • Siyaset 29 Temmuz 2018 00:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Bakan Soylu: Daha yeni başladık videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro