eposta yazdır zoom+ zoom-

Bakan Arslan gündemdeki o iddiaya cevap verdi

Bakan Arslan gündemdeki o iddiaya cevap verdi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, boğaz köprülerinde çift ücretlendirme yapılacağı iddialarına cevap verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-04-2017 18:57 - Güncelleme: 08-04-2017 18:57

Ulaştırma, Denizcilik ve haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken herkesin merakla beklediği köprü geçiş ücretlendirmeleri hakkında da bilgi verdi.

Boğaz köprülerinde geliş-gidişlerde çift ücretlendirme yapılacağı yönündeki tartışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Arslan, "İstanbul’da hangi projeyle ilgili ne argümanı kullanırsanız kullanın ülkemizin nüfusunun yüzde 20’sinin yaşadığı, misafirleri de düşünürseniz yüzde 25 ila yüzde 30’unun yaşadığı bir ilde ne söylerseniz karşılık buluyor ve tartışma konusu oluyor. Çok net bir şekilde söyleyelim ki böyle bir uygulamamız yok" dedi.

Arslan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde Temmuz ayında serbest geçiş sisteminin kurulacağını, gişelerin ortadan kaldırılacağını ve trafik geçişinin çok daha hızlı olacağını ifade etti. Güvenliğe yönelik ihtiyaçların böylelikle karşılanacağını belirten Arslan, tek yönlü ücret uygulamasının devam edeceğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bakan Arslan gündemdeki o iddiaya cevap verdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro