eposta yazdır zoom+ zoom-

Bakan Arslan: Dünya Erdoğan'ı durdurmaya çalışıyor

Bakan Arslan: Dünya Erdoğan'ı durdurmaya çalışıyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, en son Kudüs olayında gördünüz, İslam İşbirliği Teşkilatı dahil bütün teşkilatları toplayabilen, Birleşmiş Milletler’den dünya için önemli kararlar aldırabilen bir lider haline gelince dünya onu durdurmaya çalışıyor' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-07-2018 16:32 - Güncelleme: 02-07-2018 16:32

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Kars Sarıkamış'ta önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin büyüdüğünü görünce dış güçlerin ve içerdeki hainlerin harekete geçtiğini söyleyen Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünya üzerinde söz sahibi olmasına dış güçlerin karşı çıktığını ve Erdoğan'ı durdurmaya çalıştığını belirtti.

Kars'ta kendilerini en yüksek oyla destek veren ilçenin Sarıkamış olduğuna işaret eden Arslan, şunları söyledi: "2011'de ben bir söz verdim, dedim ki, 'Sarıkamış en yüksek oyla AK Parti'yi, bizi destekliyorsa bizim için Sarıkamış öncelikli ilçemiz olacak.' Sarıkamış bugün de yarın da böyle olacak. Sarıkamış yaklaşık 20 bin geçerli olan oyunun 12 binin reisine, AK Parti'ye veriyor bunun için Sarıkamış'a müteşekkiriz."  

Sarıkamış ziyaretinden sonra beraberindeki AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ile Selim ilçesine geçen Arslan, AK Parti İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.

‘DIŞ GÜÇLER DE BİZİ İSTEMEYENLER DE İÇİMİZDEKİ HAİNLER DE BOŞ DURMUYOR'

Arslan, burada yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinde kendilerine destek olan ilçe halkına teşekkür etti: 

"Her seçim, neden 'bu seçim çok önemli' diyoruz? Türkiye büyüyor, güçleniyor, 16 yıldır sizlerin sayenizde hep ileriye yürüyor. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sözü, dünyada daha fazla geçerli hale geliyor. Onun sözü daha fazla geçerli hale gelip, o çok daha güçlü hale gelip, dünyadaki mazlumlara ve mağdurlara hamilik yapıp, 'dünya beşten büyüktür' demesi yetmez.

Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, en son Kudüs olayında gördünüz, İslam İşbirliği Teşkilatı dahil bütün teşkilatları toplayabilen, Birleşmiş Milletler'den dünya için önemli kararlar aldırabilen bir lider haline gelince dünya onu durdurmaya çalışıyor. Biz büyüdükçe, güçlendikçe, dış güçler de bizi istemeyenler de içimizdeki hainler de boş durmuyorlar, onların oyunları da büyüyor. İşte onların oyunları büyüdükçe bir sonraki seçim önemli hale geliyor, onun için 24 Haziran seçimleri çok önemliydi."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bakan Arslan: Dünya Erdoğan'ı durdurmaya çalışıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 02 Temmuz 2018 17:29 Sayın bakan Siz Türkiye demi Yaşıyorsunuz ? ne yeyip ne içiyorsunuz hani konu komşu merek ediyorda aynısından bize yokmu,

    CEVAP YAZ 1 4
KİMDİR ?
Ahmet Arslan
AHMET ARSLAN KİMDİR?

Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın kurduğu 65. Hükümet'te Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı oldu. Ahmet Arslan, 2 Haziran 1962'de Kars Kağızman'da doğdu. Babasının adı Süleyman, annesinin ad

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro