eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den suikast iddiasına yanıt

Bahçeli'den suikast iddiasına yanıt

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendisi ve CHP lideri Kılıçdaroğlu'na suikast ihbarı iddialarıyla ilgili konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-01-2017 11:24 - Güncelleme: 03-01-2017 11:24

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendisi ve CHP lideri Kılıçdaroğlu'na suikast ihbarı iddialarıyla ilgili, "Herkes inandığı yolda kararlı bir şekilde ilerleyecektir. Bizim koruma sayımız şu an sabit. Yeni bir talepte de bulunmuyoruz" dedi.

Bahçeli, parti grubu toplantısı sonrası asın mensuplarının sorularını yanıtladı. kendisi ve Kılıçdaroğlu'na suikast ihbarı iddiasıyla ilgili Bahçeli şöyle konuştu:

LİDERLERE SUİKAST İDDİASI

"Bizim bir bilgimiz yok. Bize bilge veren de olmamıştır. Basın yoluyla Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik suikast düşüncesinin yoğunlaştığına yönelik düşünceler söz konusudur. Bu tür suikastlarla kimseyi yıkamayacaklardır. Kemal Kılıçdaroğlu'nun da aynı şeyi yapacağına inanmaktayım. Koruma sayımız sabit, yeni bir talepte bulunmuyoruz. Bizim arabamızda bir zırh yoktur. Ben şahsen, ihtiyacımız olmadığını kendilerine salık verdim."

ANAYASA GÖRÜŞMELERİ

Komisyondan geçen ve genel kurula gelmesi beklenen Anayasa değişikliği teklifiyle ilgili soruya Bahçeli, "Önümüzdeki günlerce Meclis'e gelecek. Bu görüşmelerde grup kararı olmaz. Benim bir tek oyum var. Meclis'te de evet diyeceğim, referandumda da evet diyeceğim." diye yanıt verdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bahçeli'den suikast iddiasına yanıt haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • misafir 03 Ocak 2017 11:56 kim sukast yapacakmış kendisi deaş sempatizanı

    CEVAP YAZ 2 0
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro