eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den o alçak saldırıya sert tepki

Bahçeli'den o alçak saldırıya sert tepki

Mısır'ın Kuzey Sina eyaletine bağlı Ariş kentinde bir cami yakınında düzenlenen saldırıya bir tepki de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi. Bahçeli bu zulmün artık sonu gelmeli diyerek çağrıda bulundu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-11-2017 20:59 - Güncelleme: 25-11-2017 00:59

Mısır'ın Kuzey Sina eyaletine bağlı Ariş kentinde bir cami yakınında düzenlenen saldırıda son gelen bilgilere göre hayatını kaybedenlerin sayısı 235'e yükseldi. Saldırıya bir tepki de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi.

Bahçeli dün twitter hesabından yaptığı açıklamada, ''Mısır’ın El Ariş kentinin batısında bulunan bir camiye alçakça düzenlenen terör saldırısında en az 235 insan hayatını kaybetmiş, 120’ye yakın insan da yaralanmıştır. Bu hunhar terör eylemi vahşettir, vandallıktır, vicdansızlıktır. Lanetlemek ise insanım diyen herkesin görevidir.'' ifadelerini kullandı.

CAMİYE SALDIRI NE DEMEK?

Camiye saldırı ne demektir? Masum canlara kast etmenin nasıl bir bahanesi olabilecektir? Gerçekte camiye yapılan saldırı tüm Müslümanlara yapılmıştır. Cinayetler nereye kadar sürecek, İslam’ın kanı ne zamana kadar akacaktır?

KAHRAMANLAR NEREDE?

Hayatının bir dönemini Mısır’da geçirmiş olan merhum vatan şairimiz Mehmet Akif diyor ki: “Şehamet dini, gayret dini, ancak Müslümanlıktır. Hakiki Müslümanlık en büyük kahramanlıktır.” Peki kahramanlar nerede, kahramanlık ne durumdadır? Cevap ise korkutucu ve kaygı vericidir!

MÜSLÜMANLAR KAN AĞLIYOR

Müslümanlar kan ağlıyor,Müslümanların canından,malından,varlığından geçinen İblis yanaşmaları hıyanetten hıyanete çağ atlıyor.Ne acı değil mi? Camilere saldırılıyor;dinimize operasyon yapılıyor,beyzadeler mışıl mışıl uyuyor,yan gelip keyif sürüyor.Asıl kokuşma,çürüme bu değil mi?

'ARTIK SONU GELMELİ'

Artık bu gecenin, bu zulmetin sonu gelmeli. Artık şafak Türk-İslam alemi için sökmeli. Yoksa yıkım kaçınılmaz, yok oluş kapımızdadır

Zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşenler vardır; bunlar saygıyı hak edenlerdir. Ancak zamanla yüzsüzleşenler de vardır, ki bunlar günah ve kötülüğün zirveleridir. İnanıyor ve iman ediyorum ki, Allah bunları musibet ve tuzaklarında boğacaktır.

Mısır'da Cuma çıkışı korkunç patlama! Onlarca ölü var...

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bahçeli'den o alçak saldırıya sert tepki haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • olayın özü 25 Kasım 2017 09:40 abd başkanı ; ortadoğuda savaş çıkarın 50 milyon müslüman ve angelina jolie yi öldürün demiş, gazeteciler " neden angelina jolie yi öldürüyorsunuz?" diye sormuşlar. abd başkanı yanındakilere dönmüş size demedim mi müslümanların ölümü halkı pek ilgilendirmez diye !!!!! kıssa dan hisse..

    CEVAP YAZ 0 19
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro