eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den İYİ Parti'ye: Hesabımız acıklı olacak

Bahçeli'den İYİ Parti'ye: Hesabımız acıklı olacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, isim vermeden İYİ Parti'ye yüklendi. İYİ Parti'nin amblemindeki güneşe atıf yapan Bahçeli, "Hesabımız acıklı olacak" dedi...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 27-11-2017 10:43 - Güncelleme: 27-11-2017 10:43

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, isim vermedi ama amblemi güneşten yola çıkarak İYİ Parti’ye yüklendi. "Hesabımız acıklı olacak" diyen Bahçeli'ye Meral Akşener'in cevabının nasıl olacağı merak konusu oldu.

Bahçeli dün, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nca Ankara’da düzenlenen, ‘Doğumunun 100. Yılında Başbuğ Alparslan Türkeş 3. Türk Gençlik Kurultayı’nda şöyle dedi:

"Güneşe bakmaya cesareti olmayan, ama güneş iddiasında bulunanlar, gölgede kalmaya, gölgeyi ışık sanmaya mahkûmdur. Ve bunlarla hesabımız acıklı olacaktır.

Bir kişiden başlayarak, günden güne büyüyen bir davanın nasıl olabileceğini hepimize gösteren, büyük ve dengesiz adımlar yerine; ufak ve sabırlı adımlarla uzun yolları kat etmenin sırlarını öğreten Başbuğumuzun kutlu emaneti çiğnetilmeyecektir.” 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bahçeli'den İYİ Parti'ye: Hesabımız acıklı olacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • kundemacı 19 Aralık 2017 10:12 "Başbuğumuzun kutlu emaneti çiğnetilmeyecektir.” Oğlum bu kutlu emaneti çiğnetmek için daha ne yapman gerekiyor. Başka bir siyasi partinin kayıtsız şartsız kuyruğu oldun. Kutlu emaneti bundan daha güzel nasıl çiğnetebilirsin ki? Sen bir davayı bitirdin.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro