eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den Gül çıkışı: Sinsi bir strateji...

Bahçeli'den Gül çıkışı: Sinsi bir strateji...

Eski Cumhurbaşkanı Gül'ün olası adaylığını değerlendiren Bahçeli, "CHP, SP, HDP, İP Sayın Gül'ün adaylığına hevesle taliptir. FETÖ işbaşındadır. PKK razıdır. Türkiye düşmanları heyecanlıdır. " dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-04-2018 22:04 - Güncelleme: 25-04-2018 00:08

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün adaylığını FETÖ projesi, sinsi bir plan olarak niteledi. Cumhur ittifakını hazmedemeyenlerin cehaletin koalisyonunu kurmaya çalıştığını ileri süren Bahçeli, Abdullah Gül'ün vefa ahlakını tartışmaya açacak bir kopuşun arefesinde olduğunu kaydetti.

Devlet Bahçeli, muhalefetin ortak aday çıkarma girişimini ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün adaylığıyla ilgili tartışmaları twitter adresinden değerlendirdi. Son günlerde yaşanan gelişmelerin buhrana davetiye çıkardığını söyleyen Bahçeli, twitter açıklamasında şunları ifade etti:

"Özellikle ifade etmeliyim ki, buhrana davetiye çıkaran siyasi gelişmeleri, bunalıma adeta çağrı yapan bulanık görüşme ve temas trafiklerini ibretle, esefle ve endişeyle takip ediyorum. Türkiye'ye tuzak kuruluyor, Türk milleti tahrik ve taciz ediliyor. Hülasa kaosa oynanıyor.

"CUMHUR İTTİFAKI'NI HAZMEDEMEYENLER NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI"

Cumhur İttifakı'nı hazmedemeyen çevreler ne yapacaklarını, nereye bulaşacaklarını şaşırmış durumdadırlar. Cümbüş İttifakı kurun demiştik, ne fayda; cürüm ve cehaletin koalisyonunda söz kesecek kadar İP'ten kazıktan boşanmışlardır.

"TÜRKİYE DÜŞMANLARI HEYECANLIDIR"

Şimdi 11'nci Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı adaylığı üzerine çok sinsi bir kamuoyu hazırlama stratejisi devrededir. FETÖ işbaşındadır. PKK razıdır. Türkiye düşmanları heyecanlıdır. CHP, SP, HDP, İP Sayın Gül'ün adaylığına hevesle taliptir.

İp’e grup kurdurup 23 Nisan’ı terörize eden namert ve nankörler kutuplaşmanın Truva Atıdır. Bu vahşi ata 11’nci Cumhurbaşkanı nasıl biner? Kardeşlik hukukuna kıymayı, Türkiye karşıtı cephenin eline düşmeyi gönüllüce nasıl kabullenir?

Diyorum ki, Türkiye İP’e çekilemez, paslanmış altı okla vurulamaz, FETÖ-PKK-PYD-YPG ve diğer Türk düşmanlarının eline düşemez, esaretine giremez. Türkiye’nin gülmesi, GÜL’le değil, Cumhur İttifakı’nın ahlakıyla, milli ve manevi duruşuyla temellenecek, inşallah temin edilecektir.

"KARDEŞLİK NE ARA KARANLIĞA GÖMÜLDÜ"

Sayın Erdoğan'ın 2007yılı Nisan ayında "kardeşim" açıklamasıyla Cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Abdullah Gül, siyasi akıl ve vefa ahlakını tartışmaya açacak bir kayıp ve kopuşun arifesindedir. Kardeşlik ne ara karanlığa gömüldü? Sayın Gül böylesi bir zaafa düşmeyi nasıl göze aldı?"

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bahçeli'den Gül çıkışı: Sinsi bir strateji... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR93 YORUM
  • Akın 25 Nisan 2018 17:22 Sene 2000 Sayın Bahçeli Sadi Somuncuoğlunun Cumhurbaşkanı adayı olmasının önünü kesti. Hatta MHP Ordu M.V. Sadi beyi dövmeye kalktı. Böylece MHP oyları ile Necdet Sezer C.Başkanı seçildi. O günleri hatırlamayanlar olabilir ama biz unutmadık sayın Bahçeli....

    CEVAP YAZ 0 2
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro