eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den flaş açıklama kapısına kilit vurulsun

Bahçeli'den flaş açıklama kapısına kilit vurulsun

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Afrin operasyonuna karşı çıkan Türk Tabipler Birliği'ne sert çıktı. Afrin'de teröristlerin hazırlık içinde oldukları uyarısını yapan Bahçeli, 'Afrin ya yıkılmalı ya teröristler ateşe verilmelidir' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-02-2018 10:41 - Güncelleme: 06-02-2018 10:41

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Afrin'de Türk askerinin şehir savaşının içine çekilmek istendiğini ifade ederek, Afrin ya yıkılsın, ya teröristler ateşe verilsin." dedi.

Bahçeli Afrin operasyonuna karşı çıkan ve üyeleri gözaltına alınan Türk Tabipler Birliği'yle ilgili de flaş açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Tabipler Birliği Türk düşmanıdır, hekimlerin utancı, hekimliğin yüz karasıdır. Derhal, çok acil, çok seri şekilde hakkında hukuki ve yasal düzenleme yapılmalı ya da kapısına kilit asılmalıdır." dedi.

Bahçeli'nin açıklamaları:

"TERÖRÜN KÖKÜ KAZINACAKSA GÜN BUGÜNDÜR"

Davamız haklıdır. Son silahlı hain ele geçirilinceye kadar bu mücadele durmayacaktır. Afrin çevreden merkeze doğru iyi planlanmış bir harekatla çembere alınmıştır. Teröristler tarafından inşa edilen beton koruganlar, hendekler, tüneller hiç kimsenin gözünden kaçmamıştır. Bebek katilinin resmedildiği paçavraların oraya buraya asılması da dikkat çekici bir unsurdur. Terör örgütü Cizre'de, Sur'da olduğu gibi çukur kazarak, barikat dikerek kanlı saldırılar için hazırlık yapmıştır. Köstebek gibi yer altına inen hainler, askeri harekatımıza yönelik çok önceden adeta tedbir almışlardır. Görünen gerçek budur. Hainlerin saklanması nafiledir. Kahraman Mehmetlerimiz teröristleri iman gücü ile ezeceklerdir.  Terörün kökü kazınacaksa gün bugündür.

"TTB'NİN KAPISINA KİLİT ASILMALIDIR"

CHP, PYD'yi temize çıkarma, aklama arayışındadır. Zulme karşı tarafsız kalmak bile namussuzluktur. Ateş açan rezillere en ufak tepki göstermemişlerdir. Teröristler cezalandırılıyor, halk sağlığı sorununa işaret ediliyor. Bu ne kepazeliktir, nasıl bir satılmışlıktır. TTB Türk düşmanıdır, hekimlerin utancı, hekimliğin yüz karasıdır. Derhal çok acil şekilde, hakkında yasal düzenleme yapılmalı ya da kapısına kilit asılmalıdır. 

FRANSA'YA 'İŞGAL' TEPKİSİ

Afrin'de Ankara'nın namusu müdafaa edilmektedir. Karşımızda sadece teröristlerin zehirli kuyrukları yoktur. Emperyalistler yüz yıl önce olduğu gibi kafasını bize çevirmiştir. Türk milleti ile işgal kelimesi hiçbir zaman örtüşmemiştir. Fransa bize neyi anlatmaktadır. Fransa işgal konusunda fail arıyorsa kendi geçmişini yoklaması yetecek ve fazla bile gelecektir. Türkiye Suriye'nin toprak bütünlüğüne saygılıdır. 

"YA YIKILMALI YA DA TERÖRİSTLER ATEŞE VERİLMELİDİR"

Yedi düvel tekraren karşımızda toplanmıştır. PYD'nin silahlı kanadı YPG kırsal alanda çatışmak yerine teröristleri Afrin merkezine konuşlandırıp sözde şehir savaşı için plan içindedir. Sivillerin can kaybı ile uluslararası toplumu kışkırtmak istemektedir. Afrin ilçe merkezine öncelikle burayı bilen ve tanıyan ÖSO girmeli, çevre emniyetini de tecrübeli ve şehir içi mücadelede uzmanlaşmış askerlerimiz sağlamalıdır. Afrin ya yıkılmalı ya da teröristler ateşe verilmelidir. Bu çıkışımızdan rahatsız olan varsa önce kimlerle düşüp kalktıklarını söylemek mecburiyetindedir. Türk milleti bugünlere 'Ya istiklal ya ölüm' seslenişi ile gelmiştir. Terör kaynağında kurutulmalıdır. Gerekirse terör destekçilerine aynı muameleyi göstermek boyunlarımızda borçtur.

Bahçeli: Afrin'e gider yaşadığım canı seve seve feda ederim

 "BOZKURT İŞARETİNDEN RAHATSIZ OLDULAR"

Kahraman askerlerimizin sevkiyat esnasında doğal olarak yaptıkları bozkurt işareti birilerinin uykularını kaçırmıştır. Bazı askeri ve siyasi kesimlerin bozkurt işaretinden rahatsızlıkları kronik hastalık noktasına çıkmıştır. Okuyup görünce felç geçiren, komaya giren askeri ve siyasi malum çevreler neden korkmuşlardır? Niye bu kadar ürkmüşlerdir? Hadi teröristlerin üzerine korkusuzca gidin de görelim, size bile alkış tutalım? Bir başka densiz eski milletvekili bozkurt işaretinin İslam'ın ruhuna aykırı olduğuna dikkat çekmiştir. Türk milleti ne çekmişse bu zihniyetlerden çekmiştir. Haçlı beşiğinde sağlanmak küfrün eteğinden tutmak yeterli olacaktır. Ruhsuzlar ne bilsin Türk ve İslam ruhunu. Köksüzler ne bilsin Türk'ün bozkurt duruşunu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bahçeli'den flaş açıklama kapısına kilit vurulsun haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR37 YORUM
  • k.k.k 06 Şubat 2018 12:55 Bu tüneller bombayla doldurularak patlatılmalıdır. Belki gizli yerleri varsa kaldıkları, altlarında kalsınlar. Afrin'i hakikaten de yerle bir etsinler. Bir daha asla buralara PYD girememelidir. Ayrıca Türkiye, burada sadece PYD'ye değil, birçok Avrupa ülkesine ve ABD'ye karşı taşeron örgüt üzerinden yani, savaşmaktadır. Bu olaylardan sonra Avrupa'dan girişler daha kontrollü bir şekilde olmalıdır.

    CEVAP YAZ 3 13

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro