eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli o anketlere ateş püskürdü!

Bahçeli o anketlere ateş püskürdü!

MHP Lideri Devlet Bahçeli Konya'da konuştu. Bahçeli konuşmasında 24 Haziran seçimleri öncesi MHP'nin oy oranlarını düşük gösteren anket şirketlerini topa tuttu. Bahçeli, "Milletimizi aldatmaya teşebbüs eden satılık anketçilere sanıyorum iblis bile iğrenecek hale gelmiştir. Bir dedikleri diğerini tutmuyor" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-06-2018 18:09 - Güncelleme: 09-06-2018 01:15

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 24 Haziran seçimleri öncesi MHP'nin oy oranlarını düşük gösteren anket şirketlerine ateş püskürdü. Bahçeli, "Milletimizi aldatmaya teşebbüs eden satılık anketçilere sanıyorum iblis bile iğrenecek hale gelmiştir. Bir dedikleri diğerini tutmuyor" dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları;

"MHP’inin oy oranlarını düşük göstermek için tedavüle sokulan anketler başarıya ulaşamayacaktır. Milletimizi aldatmaya teşebbüs eden satılık anketçilere sanıyorum iblis bile iğrenecek hale gelmiştir. Bir dedikleri diğerini tutmuyor. MHP anketlere sığmaz, rakamlara girmez, hele hele Türk düşmanlarının tuzağına hiç düşmez.

"KANDİL DAĞI'NA TÜRK BAYRAĞI'NI DİKMENİN ZAMANI GELMİŞTİR"

Milletimiz beraberlik hukukuyla çağların kilidini açtı. Kardeşlik şuuruyla çileleri aştı. Yine yapacağız. Beraber yapacağız. Birlik ve beraberliğimizi çekemeyenler var. Cumhur İttifakı'nın duruşundan korkan fazla. Bozuk olunca maya, ne ar tanır ne de haya. Bizim mayası bozuklarla işimiz yoktur. Türk ve İslam’a şaşı bakan kim varsa karşılarında yer alacağız. Bu kapsamda Konya’dan diyorum ki Kandil Dağı’na artık Türk Bayrağı’nı dikmenin, teröristlerin cezalandırılma zamanı gelmiştir. MHP millet ve devletiyle bir bütündür."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bahçeli o anketlere ateş püskürdü! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR29 YORUM
  • SAMET 09 Haziran 2018 11:38 HER ŞEY 24 HAZİRAN AKŞAMI ORTAYA ÇIKACAK.O ANKATÖRLERİN NEMALAANDIKLARI AĞA BABALARI GENE BOYLARININ ÖLÇÜSÜNÜ ALIP KÖS KÖS KAFALARINI YERE EĞİP BİZ NEREDE YANLIŞ YAPTIK DİYECEKLER.

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro