eposta yazdır zoom+ zoom-

Babamın Günahları reytinglerde ne yapıyor son bölüm neler oldu?

Babamın Günahları reytinglerde ne yapıyor son bölüm neler oldu?

Çarşamba günleri ekranlara Star Tv ile gelen Babamın Günahları reytinglerde ne yapıyor merak konusu oldu. Çarşamba günleri güçlü rakipleri Meryem ve Diriliş Ertuğrul ile mücadele eden Babamın Günahları'nın reyting sonuçları belli oldu. Peki Babamın Günahları TOTAL ve AB sıralamasında ne yapıyor?

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-01-2018 12:16 - Güncelleme: 18-01-2018 12:16

Başrollerini Melisa Sözen ile Kadir Doğulu'nun paylaştığı Babamın Günahları dizisinin reyting sonuçları merak ediliyor. Birinci bölümüyle istediği sonucu elde edemeyen Babamın Günahları dün akşam reytinglerde ne yaptı?

Çarşamba günleri güçlü rakipleriyle mücadele eden Babamın Günahları reytinglerde büyük bir şok yaşıyor. TOTAL sıralamaya baktığımız zaman Babamın Günahları 26.sıradan yer aldı. AB sıralamasında ise kendisine 20.sıradan yer bulabildi. Büyük umutlarla başlayan Babamın Günahları dizisinin iyi sonuç elde edememesi ise merak konusu oldu. Peki Babamın Günahları neden reytinglerde düşük sonuçlar elde ediyor?

BABAMIN GÜNAHLARI REYTİNGLERDE NEDEN İSTEDİĞİ YERDE DEĞİL? Babamın Günahları'nın reytinglerde istediği sonucu elde edememesinin bir nedeni çarşamba günü güçlü rakipleriyle mücadele etmesi. 2 güçlü diziyle mücadele eden Babamın Günahları kendisine ilk 10'da bile yer bulamıyor. Bir diğer neden ise dizinin geç başlaması. Eylül sezonuyla başlamayan dizi henüz istenilen reklamı yapamamış durumda.

BABAMIN GÜNAHLARI 3.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Babamın Günahları 3.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Babamın Günahları 3.bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren haberimizden izleyebilirsiniz. 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Babamın Günahları reytinglerde ne yapıyor son bölüm neler oldu? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • MİSAFİR 18 Ocak 2018 13:32 AMERİKA HAİN AZGIN BİR İTTİR İŞİ GÜCÜ İNSANLARI BİRBİRİNE VURDURMAK ÜLKELER İŞGAL ETMEK İSRAİLE HİZMET ETMEKTİR .HEMEN BÜTÜN ÜLKELERDEKİ HAİNLERİ DEMOKRASİ HUKUK DALAVERELERİYLE KANDIRIP KENDİSİNE BESLEME YAPMAKTADIR.ONLARLA BERABER OLANLARDA ONLARDANDIR

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro