eposta yazdır zoom+ zoom-

Ayşe Arman'la ilgili olay iddia! Para karşılığında...

Ayşe Arman'la ilgili olay iddia! Para karşılığında...

Hürriyet'in köşe yazarlarından Ayşe Arman'ın para karşılığı röportaj yaptığı iddia edildi. Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal konuyla ilgili bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-11-2018 09:55 - Güncelleme: 22-11-2018 09:55

Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, köşe yazarlarından Ayşe Arman'ın para karşılığı röportaj yaptığı iddiasıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Mehmet Soysal, "Son günlerde, başta Ayşe Arman olmak üzere gazetemiz yazarlarına yönelik bir karalama kampanyası kamuoyunun gündemini meşgul etmektedir. Türk basının ‘amiral gemisi' olan Hürriyet Gazetesi, güçlü yazar ve muhabir kadrosu ile 70 yıldır Türkiye gündemini belirlemektedir" ifadesini kullandı. 

"Bu vasfından ötürü gazetemiz, başta sosyal sorumluluk çalışmaları olmak üzere geniş kitlelere ulaşmak isteyen tüm sektörler ve projeler için en çok tercih edilen yayın organlarının başında gelmektedir" diyen Soysal, şöyle devam etti:

Özellikle yazarların katılımı ile gerçekleştirilen çalışmalarda, projeyi gerçekleştiren kurum ile gazetemiz arasındaki reklam anlaşması haricinde gazetecileri bağlayan herhangi bir ticari işbirliği söz konusu olmamıştır. Dolayısıyla gazetemiz yazarlarının da herhangi bir proje komisyonu ile çalışması mevzu bahis değildir.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ayşe Arman'la ilgili olay iddia! Para karşılığında... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • büşra sevim 22 Kasım 2018 12:24 Türk basının amiral gemisiymiş !!! peeh geçti gitti amiral gemisi. iğrenç bir gazetecilik anlayışınız var

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro