eposta yazdır zoom+ zoom-

Ayşe Arman nereli uyuşturucudan yakalanan ilk eşi kimdir? İkinci kocası...

Ayşe Arman nereli uyuşturucudan yakalanan ilk eşi kimdir? İkinci kocası...

Ayşe Arman'ın iki kez evlendi. Aslen Adanalı olan Ayşe Arman'ın Alman olan annesi bir balerindi. Ayşe Arman'ın ilk eşi uyuşturucudan yakalanınca gündeme gelmişti. Ayşe Arman'ın ikinci eşinden Alya Mey Dormen adında bir kızı var.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-08-2018 01:26 - Güncelleme: 18-08-2018 01:26

Hürriyet Gazetesi yazarı olan Ayşe Arman aslen nereli, ilk eşi kimdir? Ayşe Arman'ın ikinci kocası olan Ömer Dormen ile kızı Alya Mey Dormen hakkındaki merak edilenler:

Ayşe Arman 9 Aralık 1969 yılında Adana'da doğumlu. Annesi olan annesi Alman olan annesi Veronica başarılı bir balerindi. 3 kardeş olan Ayşe Arman'ın babası Mehmet Kutman Arman'dır. Ayşe Arman, Tarsus Amerikan Lisesi'ni bitirdikten sonra, ara verdiği eğitimini geçte de olsa İstanbul İletişim fakültesi ile tamamladı.

Ayşe Arman'ın ilk eşi kimdir? : Ayşe Arman iki kez evlendi. Ayşe Arman'ın ilk kocasının ismi Zafer Yılmaz Acar. Eski eşin adı 2002 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekiplerinin düzenlediği baskınla gündeme geldi. Ayşe Arman'ın eski eşi 92 kilo eroinin nakliye organizatörü olarak yakalanıp tutuklandı.

Ayşe Arman'ın ikinci kocası Ömer Dormen kimdir? : Ömer Dormen ünlü tiyatrocu Haldun Dormen ile reklamcı Betül Mardin'in oğlu. Ömer Dormen'in hayatındaki duayen isimler bu kadarla sınırlı değil. O aynı zamanda dünyaca ünlü müzik adamı Arif Mardin’in de yeğeni. Aile komple sanatçı ama o bambaşka bir iş yapıyor.

Dedesinin hisse sahibi olduğu Türk Petrol'e ait Castrol Yağları ile iş dünyasına adım atan Ömer Dormen, BP Madeni Yağlar Ortadoğu ve İran Satış Bölgesi’ni yönetti. (Castrolü BP satın almıştı) Türkiye, BDT ve ıskandinav ülkelerindeki bölge yönetiminin sorumlusu olan Ömer Dormen, başarılı bir yönetici.

Ayşe Arman'ın kızı Alya Mey Dormen  : Ayşe Arman'ın ilk eşinden çocuğu yok. İkinci kocası Ömer Dormen'den 2005 yılında dünyaya gelen Alya Mey Dormen adında bir kızı var.

Ayşe Arman'ın mesleki kariyeri : İletişim Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu'na devam ederken 18 yaşında Nokta Dergisi’nde çalışmaya başladı. İlk işi de Nokta ve Erkekçe dergisini çıkaran Ercan Arıklı'nın sekreterliğiydi. Aktüel, Tempo ve Marie Claire dergilerinde çalıştıktan sonra Yeni Yüzyıl gazetesine geçti. Şöhreti Hürriyet Gazetesi’ndeki zaman zaman müstehcenliği varan yazıları ile yakaladı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ayşe Arman nereli uyuşturucudan yakalanan ilk eşi kimdir? İkinci kocası... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • tamer 18 Ağustos 2018 12:14 yani hatunun tuzu kuru ve abd eğitimi almış yani onlar gibi düşünüp onlara hayran türk demek yanlış olur..

    CEVAP YAZ 1 4
KİMDİR ?
Ayşe Arman
AYŞE ARMAN KİMDİR?

Hürriyet Gazetesi yazarı olan Ayşe Arman aslen nereli, ilk eşi kimdir? Ayşe Arman'ın ikinci kocası olan Ömer Dormen ile kızı Alya Mey Dormen hakkındaki merak edilenler: Ayşe Arman 9 Aralık 1969 yılında Adana'da doğumlu. Annesi olan annesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro