YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2018 23:06 - Güncelleme: 29 Ekim 2018 23:08

Ay Yengeç burcunda ilerliyor

Bugün 30 Ekim Salı... Mars günündeyiz...

Yengeç burcunda ilerleyen Ay duygusal ihtiyaçlarımız, kişisel güvenliğimiz ve özel yaşamımızla ilgili konuları öne çıkarıyor. Sabah saatlerinde Ay Oğlak burcundaki Plüton ile karşıt açı yapacak. Kariyer ve ailevi konulardaki sorumluluklar ve  hissedebileceğimiz kaygılar huzursuzluk verebilir. Aile büyükleri ve otorite kavramlarının baskısını hissedebiliriz. Yakın çevremizdeki kişilerin hareketlerini farklı algılayabiliriz. Canı sıkkın olan kişilerin bizimle bir sorunları olduğunu düşünmeye gerek yok. Herkesi anlayışla karşılamaya çalışalım.

Çabuk heyecanlanıp, sinirlenebileceğimiz bu saatlerde ilişkilerde sakin ve sağduyulu davranmalıyız.

Öğleden sonraki saatlerde iç dünyanızdaki dalgalanmalar ve duygusal hareketlenmeler, günlük planlarımız üzerinde etkiler yaratabilirler. Akşam saatlerini hobilerimize, yaratıcı çalışmalara ayırabiliriz. Uzun süredir ihmal ettiğimiz kişilerle biraraya gelip özlem giderme fırsatları da oluşabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Yengeç burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro