YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 09 Kasım 2018 10:41 - Güncelleme: 09 Kasım 2018 10:42

Ay Yay burcunda ilerliyor

Bugün 9 Kasım Cuma... Venüs günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay güne iyimser ve rahat enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde keyif ve rahata düşkünlük öne çıkabilir. Yabancı kültürler, seyahat ve spor gibi konularla ilgilenebiliriz.

Terazi burcundaki Venüs ve Kova burcundaki Mars arasında etkinleşen üçgen açı özel ve sosyal ilişkileri güçlendirirken, karşı cinsel ilişkilerde heyecan ve yakınlaşmalar yaratabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Yay burcunda Merkür ile birleşecek. İletişim ve zihinsel kavramlar hareketlenebilir. Çevremizdeki kavramları daha fazla idealize edebiliriz. Büyük düşüncelere öncelik vermemiz mümkün. Ufak tefek rutin işler bugün programımızda fazla yer almayabilirler.

Akşam saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak. Hayal gücümüz ve yaratıcılığımız artabilir. Bu da yakın ilişkilerimizde gerçekdışı beklentiler içerisine girmemize yol açabilir. Her şeyi olduğu gibi görüp kabul etmeliyiz ve çevremizdeki kişilerden veremeyecekleri şeyleri beklememeliyiz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Yay burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro