YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018 23:55 - Güncelleme: 17 Eylül 2018 23:57

Ay Oğlak burcunda ilerliyor

Bugün 18 Eylül Salı... Mars günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay güne ciddi ve kararlı enerjiler veriyor. Duygularımız biraz geri plana çekilirken özel yaşam ve kariyere dair uzun vadeli hedefler ve sorumluluklara yönelebiliriz.

Öğle saatlerinde dengeli ve istikrarlı davranabilir, hedef ve planlarımızla ilgili somut sonuçlar alabiliriz. Otorite kavramları ve olgun yaştaki kişilerin yaşamımızdaki etkisi artabilir.

Akşam saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünümde olacak. Bu saatlerde duygularımızdan ve sezgilerimizden daha fazla yararlanabiliriz. İlişkilerimizde yakınlaşma ve yardımlaşma temaları güçlenebilir.

Gece saatlerinde ise Ay, Plüton ile birleşip, Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. Ruhsal derinleşmenin mümkün olduğu gece saatlerinde iç sesimizi dinlemek ve tefekkür etmek çok faydalı olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Oğlak burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro