YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2018 03:06 - Güncelleme: 31 Mayıs 2018 03:09

Ay Oğlak burcuna geçiyor

Bugün 31 Mayıs Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Yay burcundaki Ay sabah saatlerinde önemli bir açı yapmayacak ve boşlukta ilerleyecek.

Güne belirsiz ve karışık enerjilerle başlayabiliriz. Özgür ve rahat olmak isteyeceğimiz için plan ve program yapmak veya bunlara uymak da zorlaşabilir. Akışta kalmakta fayda var.

Ay öğlen 12:26’da Oğlak burcuna geçecek. Değişen enerjilerle birlikte öğleden sonra günlük iş ve sorumluluklarla ilgilenebiliriz.

Ay Boğa burcundaki Uranüs ile uyumlu görünümde olacak. Parasal kazançlar, kariyer ve iş alanlarında değişik ve orjinal fikirlerden yarar sağlayabiliriz. Hızlı değişen koşullara da uyum sağlamamız daha kolay olabilir. Alıştığımız düzenin dışında yenilikçi bir yapıya bürünebiliriz. Kendi alanımız dışındaki gelişmeleri de araştırabilir, yöntemlerimize faydalı olabilecekleri değerlendirebiliriz.

Gece saatlerinde Ay Satürn ile birleşecek. Gelecek kaygılarının biraz artabileceği bu saatlerde kendi alanımızda yalnız kalıp sorumluluklarımıza odaklanabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Oğlak burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro