YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 03 Haziran 2018 01:15 - Güncelleme: 03 Haziran 2018 01:17

Ay Kova burcuna geçiyor

Bugün 3 Haziran Pazar... Güneş günündeyiz...

Ay 01:06’da Kova burcuna geçecek. Kova burcunda ilerleyen Ay önümüzdeki iki gün sosyal ve toplumsal alanlara ilgimizi arttırabilir.

Günün erken saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak. Stresli olabileceğimiz bu saatlerde psikosomatik kökenli ağrılar ve uyku problemleriyle karşılaşabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay Mars ile birleştiğinde enerji ve motivasyonumuz artabilir. Daha rahat insiyatif alabilir, eyleme geçebiliriz. Grup çalışmaları, organizasyonlar ve arkadaşlarımızla ilgili konulara odaklanabiliriz. Sabırsız ve dürtüsel davranabileceğimiz bu saatlerde kaza ve sakarlıklara da yatkın olacağımız için dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz.

Akşam saatlerinde Kova burcundaki Ay, İkizler burcundaki Merkür ile üçgen açı yapacak. Sosyal ve zihinsel enerjilerin artacağı bu saatlerde sosyalleşebilir, arkadaşlarımızla birlikte keyifli organizasyonlar yapabiliriz. Zihnimizin hızlı çalışacağı gece saatlerinde ilginç ve orjinal fikirler üretebilir, hoş sohbetler yapabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Kova burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro