YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2018 09:58 - Güncelleme: 16 Aralık 2018 10:00

Ay Koç burcuna geçiyor

Bugün 16 Aralık Pazar... Güneş günündeyiz...

Ay sabah 03:43’de Koç burcuna geçecek.  Ay ateş elementinin öncü nitelikli bir burcu olan Koç’da ilerlerken önümüzdeki iki gün daha heyecanlı ve sabırsız hissedebiliriz.

Sabah erken saatlerinde Ay, Yay burcundaki Merkür ile üçgen görünümde olacak. Zihinsel enerjimiz yükselirken iletişim trafiği de sabah saatlerini hareketlendirebilir. Açık havada zaman geçirmek, spor, fiziksel aktiviteler, seyahat için uygun enerjiler altında olacağız.

Bugün Akrep burcundaki Venüs ile Oğlak burcundaki Satürn arasında etkinleşen ahenkli görünüm ilişkiler ve maddi paylaşımlarda güven ve istikrar sağlayabileceğimizi işaret ediyor. Olgun kişilerle ilişkilerimizden maddi manevi destek bulabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Yay burcundaki Jüpiter ile üçgen görünümde olacak. İyimser ve neşeli enerjiler içinde bulunduğumuz ortamlara pozitif etkiler katabilir. Özgüvenli ve cesur tavırlarla daha rahat girişimlerde bulunabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Koç burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro