YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018 00:17 - Güncelleme: 22 Ekim 2018 00:19

Ay Koç burcuna geçiyor

Bugün 22 Ekim Pazartesi... Ay günündeyiz...

Balık burcundaki Ay 02:47 de Jüpiter yaptığı uyumlu açının ardından boşluğa girecek.

Güne iyimser ve duygusal enerjilerle başlayabiliriz. Ay 09:58’de Koç burcuna geçecek. Değişen enerjilerle birlikte sabahın ilerleyen saatlerinde enerjimiz yükselebilir ve dış dünyaya yönelebiliriz.

Gün genelinde daha sabırsız ve meraklı hissedebilir, girişken tavırlarda bulunabiliriz. Bugün Akrep burcundaki Merkür ve Oğlak burcundaki Plüton arasında uyumlu görünüm olacak. Genel olarak duygularımız ve düşüncelerimiz arasında denge kurabilir, merak ettiğimiz bazı konularda derin araştırmalar ve çalışmalar yapabiliriz. Ciddi konularla ilgilenmemiz ve önemli bligiler toplamamız mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Gerek mesleki gerekse özel yaşamımızda görev ve sorumluluklar öne çıkarken, duygularımızı biraz geri planda tutabilir, ya da kısıtlanabiliriz. Gece saatlerinde yalnız kalma ve dinlenme ihtiyacımız artabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Ay Koç burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro