YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018 22:19 - Güncelleme: 16 Nisan 2018 22:22

Ay Boğa burcunda ilerliyor

Bugün 17 Nisan Salı... Mars günündeyiz...

Boğa burcunda ilerleyen Ay güne güvenli ve huzurlu enerjiler veriyor.

Dün doğan yeniayla birlikte yeni başlangıçlar ve girişimler için şartlar daha uygun görünüyor. Merkür retrosunun da sona ermesi önümüzdeki günlerde günlük hayatımızı ve işlerimizi hızlandırabilir.

Boğa burcundaki Ay öğleden sonraki saatlerde Neptün ve Mars ile uyumlu görünümde olacak. Duygusal ve fiziksel enerjimizi dengeli bir şekilde kullanabilir, istikrarlı adımlar atabiliriz. Venüs ve Plüton arasında oluşan üçgen görünüm iş, kariyer ve maddi konularda güç verebilir. Kişisel becerilerimiz, sezgilerimiz birleşince amaçlarımızı gerçekleştirmemiz ve başarı elde etmemiz mümkün.

Günlük yaşamın keyifli ve konforlu yönleri, doğa yürüyüşleri, sosyal ve sanatsal etkinlikler için de uygun bir gündeyiz.

Akşam saatlerinde Ay Boğa burcunda Venüs ile birleşecek ve Akrep burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapacak.. Sevgi, aşk, romantizm, sanat, kişisel zevklerde tatmin edici durumlar oluşabilir. Zaman zaman abartılı tavırları ve aşırı iştahı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Aşk ve cinsellikte daha tutkulu ve hırslı davranabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Boğa burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro