YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018 01:05 - Güncelleme: 25 Ocak 2018 01:08

Ay Boğa burcunda ilerliyor

Bugün 25 Ocak Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Boğa burcunda ilerleyen Ay  güven ve istikrar arayışımızı arttırıyor. Maddi hedeflerimiz ve para kavramlarına daha fazla odaklanırken, günlük yaşamda keyif, konfor ve rahatımızı önemseyebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Kova burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Genel anlamda memnuniyetsizlik hissedebileceğimiz bu saatlerde kadın figürlerle ilişkiler, güzellik, estetik gibi konulara daha temkinli yaklaşmalıyız.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünümde olacak. Yumuşak ve sanatsal enerjiler keyif ve moral verebilir. Bu saatlerde yaşamdan aldığımız zevk artarken, yeteneklerimizi de daha iyi değerlendirebiliriz.

Oğlak burcundaki Merkür ve Plüton, Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. Ciddi düşüncelerimizi ve planlarımızı uygulamaya koyabilir, güçlü destekler de bulabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ay Boğa burcunda ilerliyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro